Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a szülinapomra? 13/L

Mit kérjek a szülinapomra? 13/L

Figyelt kérdés

Május 12-én lesz a 14. szülinapom. Már régóta tipródom azon, hogy mit kérjek. Mivel az apumnak most mondtak fel a munkahelyén, nem szeretnék drága ajándékot kérni, csak tényleg valami jelképeset.

Szeretek rajzolni, főzni, olvasni és ruhákat tervezni és varrni. Ha esetleg valakinek van valami ötlete, szívesen fogadnám. :)



2016. máj. 1. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
semmit
2016. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szívem szerint én se kérnék semmit, de apumék ragaszkodnak hozzá, és őt ismerve ha nem mondok valami konkrétat, akkor valami nagyon drága és haszontalan dolgot fogok kapni. :S
2016. máj. 1. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj egy könyvet.
2016. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem kérj pénzt,és ha később valamire szükséged lesz majd megveszed belőle :)
2016. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább kérj pénzt, vagy esetleg könyvet.
2016. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Könyv

DVD

Vásárlási utalvány a kedvenc boltodba

Valami, ami esetleg szükséges (ruha, iskolaszer)

Családi közös program

A rajzhoz valami (ceruzakészlet, rajzpapír...)

A varráshoz szükséges anyag, cérna, stb.


Unalmas, hogy mindenkinek ugyanezeket le kell írni. Nem hiszem el, hogy magadtól ne jönnél rá, vagy ne tudnál visszaolvasni...

2016. máj. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

van minőségi hulahopp, görkorcsolya, edzőkötél, fitball

Mindenki sír, hogy 20 éve mennyit mozogtak fiatalon, de ajándéknál már csak a hülyeség jut eszébe.

2016. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%
Egy fiút :)))
2016. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ajánlom Rhonda Byrne-től a TITOK vagy az ERŐ című könyvet. Szerintem nagyon jó, én a titkokat olvastam mivel kíváncsi típus vagyok bár ki nem az..? :D Nyílt vagyok és szeretem az új dolgokat meg persze olvasni jó hisz a fantáziánk színre lép:))

Még valami, mikor 13 voltam akkor 13 ízben kaptam tortát fagyiból...isteni volt :D

2016. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!