Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elmennél a...

Ebben az esetben elmennél a szülinapra?

Figyelt kérdés

anyósomról van szó,az a lényeg hogy amikor nekem volt a szülinapom és a névnapom engem senki sem köszöntött fel a szüleimen és a fián kívül.

most lesz a szülinapja és mondta hogy menjünk hozzá ünnepelni..és még TORTÁT IS SÜSSEK MÁR !!!


úristen hát mire???? mikor engem még telefonon sem hívtak fel, és mikor rákérdeztem annyi volt a válasz hogy ő nem foglalkozik ilyesmivel már,..


akkor én miért foglalkozzak az övével?...


mi legyen most????????



2012. aug. 16. 11:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Okos enged szamár szenved. Mutasd meg, hogy te több vagy nála és minden rossz ellenére el tudsz menni. Nem kell, hogy hűű de nagyon jól érezd magad. Csak jelenj meg.
2012. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Én azért is sütnék és elmennék, aztán finom megjegyzéseket is tennék, azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehetséges az, hogy most az ő szülinapját megünnepeljük, de múltkor azt mondta, hogy ő ilyesmivel már nem foglalkozik?


Hidd el ez az ő szégyene...

2012. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

szerintem ő ezt leszarja milyen megjegyzéseket tesz rá valaki.

csak nem tudom hogy képzelte ezt..

baromi rosszul esik ám !

2012. aug. 16. 11:12
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Annyira gyerekes ez az "ő sem akkor én sem" hozzáállás... Hová tűnt az emberekből az önzetlenség?
2012. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Párod mit mond erre?
2012. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
süss tortát,de ha pl 55 éves,tegyél rá 65-ös számot...te azt hitted annyi (párod meg ne lássa)
2012. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

lehet neked gyerekes a hozzáállás nekem nem

nem tudom mit szólnál ha évekig a te ünnepeidről elfeledkeznének de amikor nekik van akkor te menj el és süss tortát is ...

és én minden évben eljátszom ezt.

kicsit belefáradtam az a helyzet.


a férjem se akar elmenni túlzottan mert tudja milyen a család, ..ő is mondta az anyjának hogy legalább telefonon felhívhatott volna ..erre csak húzgálta magát anyósom..

2012. aug. 16. 11:22
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az estben feleslegesnek tartom a kérdés kiírását is!


Nem mentek aztán ennyi.

2012. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

az önzetlenség témát meg hagyjuk inkább.

mióta együtt vagyunk az urammal annyi mindent nem tett senki ő érte mint én.

és erre mit kapok? a nagy semmit !


ha elmegyek akkor meg azt hiszik ez a természetes,ünnepeljünk mint egy boldog család.


és amikor én tartottam a szülinapom és a névnapom?


akkor hol voltak az emberek?????

2012. aug. 16. 11:24
 10/27 A kérdező kommentje:

nem kell elolvasni a kérdést aki szerint felesleges.

én csak már bánatomban kértem tanácsot ti mit tennétek..

2012. aug. 16. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!