Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hamarosan lesz anyukám szülina...

Hamarosan lesz anyukám szülinapja és kerek számú szülinapja lesz. Vettem már neki egy pár dolgot de kevésnek tartom. Nincs is sok zsebpénzem. De inkább saját készítésű dolgokat szeretnék adni? Köszi puszi lovecsi

Figyelt kérdés

#ajándék #anya #sajátkészítésü
2016. júl. 21. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát, kereket!
2016. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Saját készítésű fényképalbum, torta, emlékdoboz.
2016. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a tortára, sütire szavazok.
2016. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vegyél egy könvyet pár száz ft-ért egy adományboltban(vagy keress olyat ami otthon van de senkinek sem kell és értéke sincs, előtte azért kérdezd meg a többieket kell a könyv stb.) a lényeg hogy hajlítható papírlapokból álljon és keménykötésű legyen. Aztán a neten találsz bookfolding vagy könyvszobrászat néven egy hobbit aminek a lényege hogy addig hajtogatod a lapokat amíg bármit ki tudsz hozni belőle, akár egy tortát vagy számokat. Én személy szerint egy vázát csináltam anyák napjára és abba origami virágokat ragasztottam. De vigyázz a legtöbb mintáért fizetni kell,viszont rátalálhatsz az ingyenesekre is.

[link]

2016. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és milyen a kézügyességed? Rajzolni, festeni, papírból készíteni valamit tudsz?

Google képkeresőben vagy pinteresten keress rá:

diy mother's day gift

Ezek ugyan anyáknapi ajándékok, de alapötletnek jók lesznek.

2016. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha értesz a videó vágáshoz akkor képekkel videókkal vágd össze hogy mi történt eddig élete során
2016. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Süti és torta azért nem jó mert unokatesóméknál lesz a buli egy nagy nagy családi. Ezért már minden megvan rendezve. Torta, süti meg ilyenek. De viszont ezek a videós ötletek tetszenek, meg a kézművesek. A süti ezért egész más.
2016. júl. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!