Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek 18. szülinapomra?

Mit kérjek 18. szülinapomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval,2 hét múlva leszek 18. Anyuék kérdezgetik,hogy mit kérek. Igazából nekem megvan mindenem, kértem egy könyvet,amit eddig sehol sem találtam meg,de mondták,hogy ne szórakozzak kérjek valami normális ajándékot. Kirándulás nem nagyon jöhet szóba,mert én is dolgozom,meg ők is. Tényleg van mindenem,most nem érzem,hogy bármire szükségem lenne. Ti mit kérnétek,mit kaptok/kaptatok 18. szülinapra?? Szerintetek mit kérhetnék?

Előre is köszönöm ^^


2016. aug. 3. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
valami személyeset, amit utána sokáig magadon őrizhetsz. Esetleg egy órát, ékszert, ezért lehet le leszek szólva, de akár egy tetoválást, ami erre emlékeztet, hogy szerető, törődő szüleid vannak. :)
2016. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tetoválást még nem kérhetek,mert egy vallásos iskolába járok,ahonnan biztosan kirúgnának,ha tetkóval mennék be.. Pedig azért van 1-2 kisebb motívum,ami nagyon jól néz ki :3 Sajnos órát nem nagyon hordok,mert megszoktam,hogy a telefonomon nézem az időt :D Bár..ezen most elgondolkodom. Ez jó ötlet volt :D köszönöm szépen ^^

Még azt kihagytam,hogy nagyon szerettem volna,ha a családdal elmegyünk a Balatonra,és így együtt elleszünk. De persze,ez nem jött össze,mert külföldön élnek a rokonaink,és nem tudnak eljönni. Ezért szeretne anyum kárpótolni engem,mert ezt tervezgettem már tavaly nyár óta. Ezért szeretne nekem valami szuper ajándékot. De én annyira rákészültem erre,hogy semmi más nem jut eszembe. Egyszerűen mindenem van..

2016. aug. 3. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Pénzt, mert azt bármire felhasználhatod, és ha kell ki is húzhat a szarból. És meg is veheted a könyvet is... tényleg, ugyan már miért nem normális ajándék a könyv?!
2016. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anyukám úgy gondolta,hogy kérjek valami nagyobbat. A családban talán ő értékeli a legjobban a könyveket. Ezek szerint rosszul fogalmaztam, elnézést.
2016. aug. 3. 16:02
 5/10 anonim válasza:
Szerintem ha már letetted a jogsidat, reménykedhetsz egy autóban is akár. :)
2016. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz :D Úgyis dolgozom, anyuék pótolnak mellé,és veszek egy kocsit :D Jó sokat pótolnak..:DD Majd meglátjuk,mert nem akarom azért csődbe vinni őket
2016. aug. 3. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha még egy darabig nem lesz normális állandó kereseted(tehát nem diákmunka), addig nem biztos, hogy szerencsés a kocsi, mert azt fenn is kell tartani... de persze lehet sokan mások nem így vélik.

A könyvről, oké, akkor nem erről van szó, de akkor mi lenne ha nem egy nagy dolgot kérnél, hanem több kisebbet, és akkor abban benne lehet az a könyv is.

2016. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérlek ne nézz hülyének de szerintem kérj egy kisállatot.Ha szereted őket.
2016. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ékszer, óra, bőr táska (akár laptoptáska, irattáska, attól függően, mit dolgozol)


basszus, 18 évesen kaptam az első mobiltelefonomat... manapság ez már nem opció :)

2016. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kisallatot azert nem kerhetek,mert 3. emeleten lakunk,nagyon keves idom van ra,mert masik varosban jarok iskolaba. Pedig igen,nagyon szeretnek :)

Uszomesterkent dolgozom,bizom benne,hogy jovore is,az lesz a munkam nyaron. Elmagyaraztam Anyumeknak,hogy semmire sincs szuksegem,megvan mindenem. Igen,nalam a mobil nem opcio. :D

De azt talaltam ki,hogy szulinapomon bemegyek a munkahelyemre-nem dolgozom aznap- es egesz nap ott leszek. Mert nagyon jo a tarsasag,es tudom,hogy egy igazi elmeny lesz!

Nagyon koszonom mindenkinek a valaszokat!

(Sajnos azt a konyvet tovabbra sem talalom sehol :( )

2016. aug. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!