Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 14 éves lezsek januárban...

14 éves lezsek januárban (lány) az egész osztályal szetnék születésnapi bulit! Az osztály létszáma 15- fő TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés
de mivel télen van a születés napom nem lehet medencézni- kinti bulit csinálni! Ezért szeretnék valami programot csinálni pl: bowling lézerharc de ezek szülinapos csomaggal kb 40-60 ezer ft! Valaki tud még program ötletet adni? Ami lehetőleg születésnapi csomaggal megvehető legyen

2016. aug. 4. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 fő az nem nagy cucc :D Mi 28-an vagyunk. Nos szerintem felesleges annyi pénzt beáldozni egy nap miatt. Egy kis felelsz-mersz-el is nagyon el lehet ütni az időt. Kártyázzatok (nekem személyes kedvencem a körbef0s), talán régimódinak tűnhet de olcsó, és mi nagyobbakat röhögtünk mint ha elmentünk volna ide oda. Lehet vicces történeteket is mesélni, rajzpárbajozni, vizeslufi csatázni, ki kivel mikor hol mit csinált-ot játszani ( ha nem tudod a szabályt leírhatom) stb. stb. Hidd el ezekkel jobban el lehet szórakozni. (:
2016. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En novemberi vagyok, szoval kerti party nekem is ki volt love mindig, megis 6x tartottam (9-14 eves korom kozott) a szuleim segitsegevel olyan hazibulikat, hogy ihaj :)) az utolso volt az egyetlen, ami konkretan nagyon szar volt, mert 2 srac vegigveszekedte az egeszet egy lany miatt, aki mindkettojuknek tetszett, talan a 12.-ket sem mondanam oriasinak, de a tobbirol alig lehetett hazazavarni a jonepet :p

Termeszetesen soha nem folyt egy csepp alkohol sem, szuloi felugyelettel zajlott minden. Bevetettunk karaoket, tancszonyeget, sot szereztunk hazi discofenyeket is, amiket valami kisebb atalakitoval be lehet csavarni a csillarba, oriasi hangulatot csinalt :) zene az ment laptoprol, magnorol es tv-rol is. Ezenkivul volt az elengedhetetlen felelsz vagy mersz (bar nalunk egy-egy szajrapuszinal soha nem ment tovabb, egymas nyalogatasanal kulturaltabbak voltunk), kisebb korunkban bujocska, bar gondolom, ti ezt mar nem akarjatok :p ami nagyon bejott mindig, az a csillamtetkokeszites, mivel volt egy ugyes anyuka, aki szivesen vallalta teljesen ingyen. Jatszottuk az elso altal emlitett ki-hol-mikor-kivel-mit csinalt?-jatekot is es a rendor-gyilkos nevezetut :D ez annyibol allt, hogy cetlikre felirtuk, hogy rendor, gyilkos es annyi aldozatot, ahanyan meg vagytok (hisz 2 ember, a gyilkos es a rendor kiesik). A papirokat kihuztuk, a rendor felrevonult, a tobbiek pedig bentmaradtak a szobaban, amit elsotetitettunk. A gyilkosnak egy hatarozott vallszoritassal kell "megolnie" az aldozatat, aki persze velotrazo sikoly kereteben elterul. A rendor ekkor beront, a "hulla" kimegy, a rendor pedig kiviszi azt, aki gyanus neki. Ha valoban o a gyilkos, akkor vege a jateknak, mig ha nem, akkor ugyebar ujra "meghal" valaki.

2016. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ide is leírom hogy ha még valakit érdekelne aki elolvassa :D

A játékok úgy kell játszani, hogy akik játszanak, mindenki kap egy darab lapot. A tetejére felírsz egy olyan szót, amire úgy kérdezel rá, hogy Ki? Aztán behajtod, és továbbadod a mellettedülőnek, aki már olyan szót fog írni, amire Kivel-el kérdezünk, míg te arra írod, amit az előtted lévő ad át neked behajtva. És továbbadod megint behajtva, majd mindenki a Hol?-ra ír, majd aztán a Mikor?, aztán a Mit csinál(t)? Minden egyes továbbadás előtt hajtasz! És itt marad nálad a papír. Minden egyes írás után hajtani kell! A SORRENDET BE KELL TARTANI! És az irogatás közben tilos megnézni, hogy mit írtak arra előzőleg! Amikor a hatodik fordulás is megvolt, akkor nyithatod ki a lapot, de másokét nézni TILOS!!!!! Aztán mindenki felolvassa az előtte lévő irományokat, mintha egy mondatba lenne írva.

A SORREND: (ebbe a sorrendbe kell írni az új és új hajtások után)

Az benne a poén, hogy egy csomó sületlenség jön ki. Mi nagyon elnevettük magunkat, amikor ezt játszottuk.

2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ó igen, a diszkófényes villanykörte mindig nagy hangulatot keltett. :D Twistert ajánlottam volna, csak azt maximum 4-en lehet játszani. A divatbemutató is jó ötlet lehet,de persze a fiúk csak lányos ruhákban, a lányok csak fiús ruhában léphetnek fel :D Januárig még sok idő van, ha eszembe jut valami még írok hozzá ötleteket ^^ Majd írd meg milyenre sikerült a buli.
2016. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek csak ! Kicsi a házunk ennyi gyerekhez! És az osztálytársaim nincsenek el ilyen dolgokkal
2016. aug. 4. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az előttem szólókkal értek egyet, de ha valami nagyobb szabásút szeretnél, akkor menjetek el korizni :) jó kis téli program és tuti sokat fogtok nevetni :)
2016. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De kerdezo, azt is jo lenne tudni, hogy Neked mi az, ami tetszene?

Ugyanis a te szulinapodon az is eleg fontos, hogy te jol erezd magad, ne csak az osztalytarsaid. Na meg akirol tudom, hogy ugyse jo neki semmi es mindenbe belekot, azt meg se hivnam inkabb a helyedben.

Amugy a kori is nagyon jo otlet, bowlingra pedig a helyedben nem koltenek, tobbszor is voltam ilyen szulinapon, de mar 11 evesen is gaz volt, nem lehetett semmit csinalni. 1-2 oran belul pedig az allando golyoguringatas es pizzaeves elegge unalmassa valik.

A lezerharc meg szinten 1-2 ora es par menet utan iszonyatosan lefarasztja az embert, de ahhoz meg tul draga, hogy olyan koran otthagyjatok. En csak ugy ajanlom, ha elotte vagy utana mast is csinaltok, erre pl.nagyon jo a korizas.

2016. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem mindegy hogy mit csinálunk4 az a lényeg hogy az osztályommal jól érezzük magunkat
2016. aug. 5. 12:00
 9/10 anonim válasza:
Ha tanár nélkül akarsz ünnepelni, akkor elmehettek egy szórakozóhelyre is 15.szülinapodon már simán :)
2016. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14.leszek
2016. aug. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!