Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak ma van a születésna...

Anyukámnak ma van a születésnapja. Mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs ötletem ezert kérdezem tőletek ha van ötletetek akkor szóljatok kerlek

Anyukám: 49 eves

Es elfelejtettem mondani hogy en csak 12 eves vagyok szoval nem mehetek egyedül sehova.

Előre is köszi



2016. aug. 13. 14:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es persze ma lett 50 eves
2016. aug. 13. 14:29
 2/10 anonim válasza:
Rajzolj neki valami szépet :D vagy apukádal menyél el valahova és vegyetek neki valamit ő biztos tudja mit szeret :D
2016. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem segítet mert apa estig csak dolgoz en pedig nem tudok szépen rajzolni csak a tesom tud de akkor meg nem az en ajándékom lenne ezert valami házhozszállításra gondoltam a pénz nem probléma mert sokat gyűjtöttem
2016. aug. 13. 15:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam valami tortát sutok de hogy ha otthon es mas nyelven irta a receptet ezert nem tudom elolvasni
2016. aug. 13. 15:44
 5/10 anonim válasza:
Akkor néz olyan receptet ami magyarul van :D
2016. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Néztem neked receptet


[link]


Ezt teis megtudod sütni, szerintem :D



[link]


És itt is vannak :D

2016. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es esetleg valami torta rendelés a kedvenc virága a kála
2016. aug. 13. 16:49
 8/10 anonim válasza:
Rendelj akkor tortát de sies mert midjárt vége a napnak :D
2016. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj neki valami megható verset/vagy gondolatot.De már késő úgyhogy mindegy.
2016. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ááá úgyse lehet őt meghatni amugy nem rendeltem tortát mert a tesommal együtt vettünk egy biciklit anyának és nagyon őrült neki de adtol még köszi amugy a vers írás nem az én asztalom 😃 Nem is tudom hogy tudnám nektek megköszöni mert nagyon hálás vagyok nektek adom a zöldet
2016. aug. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!