Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem sokára anyukámnak és...

Nem sokára anyukámnak és apukámnak születésnapja (egy napon születtek, nem tudok semmit amivel meglephetném őket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondoltam,hogy anyukámnak sütök sütit és veszek neki egy csokor virágot..de apukámnak nem tudok semmit kitalálni...Sütni se sütöttem még csak gofrit :D Szerintetek mit csináljak?
2014. ápr. 14. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Vmilyen könnyű vacsit dobj össze, de ha nem mersz akk csinálj egy nagy gofri tortát és úgy add nekik oda h ez mind a kettőjüké. :-)
2014. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet...Nekem tetszik,viszont már csináltam gofrit és valami érdekessel szeretném meglepni :)
2014. ápr. 14. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen fozhetnel nekik ha gondolod segitek szakacs vagyok :)

az ajandek pedig: ha esetleg vannak kepeik magukrol akkor abbol egy albumot csinaltatni nekik nem tudom hany evesek :)

De pl: szuleteskor amikor oviba mentek amikor suliba amikor befejeztek amikor terhes volt veled anyud.. vagy ha nincs akkor:

Pl mi apukad hobbija? ha pl a horgaszas akkor vehetnel neki valamit ami arrol szol.

Anyukadnak pedig egy csokorviragot (bar az elhervad..:() vagy neki is a hobbijaval kapcsolatos dolgot. A fozest meg ha gondolod megbeszelhetjuk segitek :) irj ram ha gondolod.

2014. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Főzz valami egyszerű vacsit, és csinálj hozzá palacsinta tortát:)
2014. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hányadikán?
2014. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

H van nyomtatód (bár nem drága már CopyCat-ben sem nyomtatni), csinálhatnál kuponokat, amit beválthatnak nálad később. Lábmasszázsra, mosogatásra, fűnyírásra, 20 perc teljes figyelemre, közös filmnézésre, stb, stb, stb.


Illetve ha már egy napon születtek, azon a napon teljes mértékben kiszolgálni őket. Reggel ágyba reggeli, aznapra a házimunkát, ház körüli munkát átvállalni, ebédet főzni, stb - HA meg tudod oldani és nincs halaszthatatlan elfoglaltságod.


Ami egyébként apáknak könnyen ellőhető, biztos meghatódás: valamilyen "A világ legjobb apuja" feliratú bögre, póló, vagy létezik ilyen témájú minikönyv is (1000 ft körüli áron).

2014. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Pl itt egy ilyen könyv, de könyvesboltokban külön polc szokott lenni ilyeneknek.

2014. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik mozi/színház/koncert jegyet, akár aznapra.
2014. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az ötleteket:) nagyon tetszett ez a könyves dolog...szerintám csináltatok apukámnak egy pólót...anyun még gondolkodom.

Köszönöm,hogy felajánlotta a segitsége,de nem erősségem a sütés főzés,szeretek,de abból nem lesz semmi csak koszos konyha XD

Ukrajnában élek,nem tudom,hogy hol tudnék olyan könyevt beszerezni,igy gondolom póló lesz,ami nem nagy olcsó :D...de megoldom,mert csak egyszer van egy évben születésnapjuk.

2014. ápr. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!