Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » "Vegyek" neki nyaralást? Ti...

"Vegyek" neki nyaralást? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Diákok vagyunk, ő még gimis, most fog érettségizni, én már egyetemre járok. Beszéltük, hogy jövő nyáron mehetnénk külföldre, de utána reálisabban látta a helyzetet és mondta, hogy mivel dolgozni suli mellett nem tudna, csak nyáron, akkor meg már késő lenne, ezért valószínűleg nem tudunk menni.


Nos, én számolgattam és a vizsgaidőszakban meg tudnám keresni a pénzt a szállásra és a két buszjegyre, a szülei meg biztos adnának neki kajára pénzt. A szülinapja pedig tavasz végén van, és majd akkor mondanám neki, hogy majd nyáron megyünk nyaralni.


De egy kicsit bizonytalan vagyok. Ő olyan, hogy nem szívesen fogad el ajándékot, amiről tudja, hogy sokba került, főleg nem tőlem, és biztos mondaná, hogy inkább ne menjünk, ezért előre fizetném ki, de nehéz úgy szervezni egy nyaralást hogy nem beszélem meg vele hogy mikor érne rá, tehát neki kéne szerveznie úgy a nyarát, hogy arra a pár napra szabad legyen. Plusz még sosem adtam senkinek ekkora értékben ajándékot, de nagyon szeretnék vele nyaralni, szóval bevállalnám. :)


Ti egyetemistaként megcsinálnátok? Illetve elfogadnátok az ajándékot?


Még nem vagyunk olyan régóta együtt, kicsit több mint fél éve, de addigra már lesz kb másfél. :D


2016. aug. 13. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nos, en nem engedném, hogy az épp aktuális partner fizesse az akkor még kiskorú gyerekem nyaralását és arra nevelnem amúgy is, hogy ha valamire nincs pénze, akkor inkább hagyja ki.
2016. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 éves, nagykorú.
2016. aug. 13. 18:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg már 19 lesz.
2016. aug. 13. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább valami egyszerűbbet találj ki.Ezt kicsit korainak tartom.
2016. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is soknak érezném, a helyében inkább kínos lenne, mint boldogság.
2016. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én örülnék ilyen romantikus fiúnak, de ne hozd zavarba,

fizesd ki a közelben a strandbelépőjét, és kész, ne variáld túl, annak is örülni fog :)

2016. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!