Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért van az, hogy nem várom...

Miért van az, hogy nem várom a születésnapomat?

Figyelt kérdés

Az itt a gond, hogy lassan már öt éve kész katasztrófa a születésnapom megünneplése :'( Hol kést szegeztek rám az "állítólagos" barátaim, hol elfelejtették, hol a nagypapám halt meg :'( Most boldog párkapcsolatban élek, de egyszerűen semmi kedvem sincs ünnepelni :'( Az ajándékot sem akarom elfogadni páromtól, legszívesebben eltűnnék innen nyomtalanul......... Anyum is amikor megtudta, hogy nem tudunk találkozni, nevetve mondta a telefonba, hogy úgyis sok szülinapot töltöttünk már együtt :'(

Szerintetek?


2016. aug. 16. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a korom miatt nem ünneplem a szülinapomat, sőt kifejezetten utálom, mint a sz.rt :D 27 vagyok és 28 leszek :(


Szerintem, ahogy öregszik az ember lassan kihal az életében.

2016. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Istenem, ezek a mai fiatalok azon depiznek, hogy egy évvel öregebbek lesznek…. mi lenne, ha úgy fognátok fel, hogy egy újabb alkalom az ünneplésre, vagy mit tudom én, de én sosem szomorodtam el a szülinapom miatt, nálunk a családban a szülinap egy boldog, családi ünnep!
2016. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az te vagy :)


Nekem ha csókolómmal köszönnek én már akkor rosszul vagyok... félek, hogy mi lesz ha 40 leszek aztán 50... elásnám magam legszívesebben.

2016. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell azon a napon ünnepelni felnőtt korban. Ha jól akarja érezni magát a családdal vagy a barátokkal, miért kell ahhoz kiemelni az apropót?

Gyerekkorban oké, érdekes a torta és az ajándéknak is örülnek, de felnőttek esetében nekem inkább nevetséges.

Hozzá még ez a nyavalygás, hogy boldog-e azon a napon vagy hogy telik, számomra nem más, mint egoizmus.

2016. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valaki szereti, valaki nem :)
2016. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mondd meg a párodnak, hogy ne ajándékot adjon, hanem vigyen el valami csendes rétre piknikezni vagy mittudomén.

Ha akarsz menny el azon a nap a pároddal. Csináld azt, amit élvezel.

2016. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az már normális, hogy 5 éve ez megy? Csendes rét egy nagyvárosban? Ugyan már! Párom akkor pont dolgozik......
2016. aug. 17. 05:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 23 leszek :(
2016. aug. 17. 05:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem várom a szülinapom. Kisebb koromban nagyon szerettem. Most legszívesebben nem is foglalkoznék vele. Nem amiatt hogy egy évvel öregebb lettem :) csak nem nagyon foglalkoztat. A szüleim mindig felköszöntenek, kapok tortát, virágot stb. Rokonok is fel szoktak hívni de állandóan azt hallgatom hogy menjek bulizni...

Nem szeretek bulizni de nem értik meg.

22 éves leszek szeptemberben. Nekem jelenleg sajnos párom sincs :)

Kérdező! Ne görcsölj rá, az is egy olyan nap mint a többi. Legyél a pároddal, menjetek el vacsizni pl este:) nem kell nagy felhajtás ha nem szereted ezt a napot.

21L

2016. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszer egy kabaré jelenetben hallottam, azért írtak meg bennünket így, hogy az emberek röhögjenek azon, amin sírni kellene. Igen tulajdonképp ilyen a születésnap és a szilveszter is. A fene se tudja pl. miért ünnep az, hogy eltelt egy újabb év és egyre haladunk sírunk felé. A születésnapok is ilyenek tulajdonképp az se jó, se annak, aki elégedett az életével, se annak, aki elégedetlen. Előbbinek vége lesz, a másik meg nem szívesen emlékezik rá, mert saját sikertelensége ünnepe. Nem beszélve a frázisról és nagy képmutatásról Isten éltessen sokáig. Kettő nem is nagyon hisz Istenben az is, aki ezt a semmitmondó szöveget vágja le, másrészt nem jókívánságokat kell küldeni, hanem a gyakorlatban kell bizonyítani ezt.
2023. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!