Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Baratnomnek, lesz a szulinapja...

Mogyi096 kérdése:

Baratnomnek, lesz a szulinapja! Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Oktoberben lesz a szülinapja,18. ! Wellneshetvegere szeretnem elvinni,szerintetek jo otlet? Es meg valami emlekezetest szeretnek adni neki,csak nem tudom,hogy mit!Valami jo otletetek van esetleg?? :)
2016. szept. 16. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a wellnes egy rohadt jó ötlet!:) Ha sok közös fényképetek van, akkor azokat tedd fel egy adathordozóra, és nyomtattasd ki őket, és csinálhatsz belőlük egy albumot vagy egy emlékesfüzet szerűséget, amibe írhatsz is. Vagy ha nem szeretnél ilyen dolgokkal vesződni, akkor vegyél neki egy csokor virágot(a kedvencét), csokit, és egy olyan dolgot, amiről úgy gondolod, hogy tetszeni fog neki.:) Remélem, hogy tudtam segíteni!
2016. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,igen!:)
2016. szept. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!