Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb baratnomnek...

Az egyik legjobb baratnomnek lesz a szulinapja. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb baratnomnek igazabol ma van a szulinapja de 5 nap mulva lesz a nevnapja, ugyhogy arra gomdoltam hogy akkor adom oda, csak az a kerdes hogy mit vegyek neki!! Leci valami tipp!! A baratnom(Fanni es en is Fanni vagyok!! :) 18 eves en 14. Pls segitsetek!!!😞

#barátnő #19. Szulinap
2015. márc. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,te ismered őt.:) Legalább leírhatnád mi a hobbija,meg,hogy mennyi pénzért gondoltál venni neki :) De aminek ált. minden lány örül: fülbevaló,karkötő,emlékkönyv,valamilyen bögre,parfüm.
2015. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket!!:) Hát úgy 5.000 alatt gondoltam neki valamit, meg imádja a halakat!! De az hogy nézne ki ha vennék neki egy halat a szülinapjára??:):D
2015. márc. 18. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha szereti,akkor nem gázos :D de csak akkor vegyél,ha van neki otthon akváriuma :D
2015. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xd!! :D Kösz az ötletet, lehet hogy az lessz ha nem találok ki valamit sürgősen, amugymeg van vagy 3 akváriuma is!! :D
2015. márc. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!