Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok ha a ptok szulinapotokr...

Lányok ha a ptok szulinapotokra egy z viragot venne annyi viraggal ahany eves vagy es belelenne tuzve egy plus akk ahoz mit szolnatok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:

*pasitok

*csokor viragot

Bocsanat😕

2016. okt. 4. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tanulj meg írni, és tedd fel a kérdést újra...
2016. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én imádom a virágot, örülnék.
2016. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A virágnak nagyon örülnék, de plüssel nyolcéves korom óta nem játszom, azzal úgy nem tudnék mit kezdeni. De ha a te barátnőd ilyen plüssel babrikálós típus, akkor nyilván annak is örülne.
2016. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elkönyvelném, hogy az elmúlt 1,5 év alatt nem volt képes kiismerni.

A virágokat nem szeretem, a plüssökkel nincs különösebb bajom, de nem valami ötletes ajándék.


A te barátnőd, te jársz vele, neked kell őt ismerned.

2016. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen plüss, bár nekünk már kb. mindenféle van. A szívecskés idióta plüsöktől speciel a falnak megyek, giccses, idióta és rém ötlettelen.

A virágokat szeretem, de kis mennyiségben vagy még inkább a kertben. Ne hervadjon már rám egy csomó szál, pazarlás, nem leszek boldogabb annyitól, mint egytől vagy ha más színűek, néhánytól, sőt, a kevés jobban érvényesül.

De ez az én egyéni véleményem, mindenki más.


Plusz erősen meglepődnék, mert elég régen elég alaposan ismerheti az ízlésemet és azt, hogy minek örülök, mert azt cseppet sem titkolom.

2016. okt. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!