Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 1 éves gyereknek/gyerekeknek...

Nicy0518 kérdése:

1 éves gyereknek/gyerekeknek ki milyen tortát csinált/csináltatot szülinapjára/szülinapjukra?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdán lesznek egy évesek az ikreim!Mindenféleképpen szeretnék nekik valami tejszínes tortát amivel összetudják maszatolni magukat! Csak azt nem tudom hogy melyik az az íz amit az ekkora gyerekek szívesen leeszegetnek a kis kezükről...Kérem a tapasztaltabb anyukákat hogy segítsetek! Meg persze valami olyan tortát is szeretnék nekik amit a maszatolás után azért enni is tudnak! Csak az a baj hogy fogalmam sincs mi legyen! Előre is köszönöm a segítségeteket!
2016. okt. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Barackos túrótortát kapott egy évesen, maszatolhatta is és ehette is.

"Melyik az az íz"-az attól függ a te gyereked mit szeret, milyen ételt evett már?

2016. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Otthon sütöttem gyümölcstortát málnából, tejszínhabbal

a tetején.

2016. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Málnás epres túrós volt neki egy évesen, igaz több került hajába/kezére/ruhájára mint a szájába, de nagyon finom volt, és maszatolni is tudta.
2016. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csokitortát. Szuperül rajzolt vele az asztalra :).
2016. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meggyes joghurttortát sütöttem neki.

Én nem akartam hogy összemaszatolja magát vele.

Egyszerűen csak felvágtuk, megettük. Persze attól is maszatos lett, de kimondottan "szétkenhető tortát" nem akartam.

2016. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket! A barackos túrótorta nagyon jó ötletnek hangzik! Én megszeretném örökíteni az első szülinapjukat! Ikreim vannak! :) Eddig bármit kaptak mindent megettek és szeretik is a mai napig ! Egyedül a sütőtökös bébipapit nem ették meg csak! Azt a sütőtököt amit én csinálok még nem próbáltam! Szerencsére mindenevők!
2016. okt. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!