Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Akik átlagos családban élnek...

Akik átlagos családban élnek azok mit kaptak/kértek 18. születésnapjukra?

Figyelt kérdés

Ha a házatok/lakásotok nem volt megfelelő arra, hogy ott tartsàtok meg a születésnapot hol tartottàtok meg?

Melyik rokonotoktól mit kaptatok?

Meg voltatok elégedve a 18. szülinapotokkal?


2016. nov. 1. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi extra nem volt, olyan volt, mint a többi: családdal étterem, virág, csoki ajándékba.
2016. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem kértem semmit.

Mert nem az számít, hogy hanyadik születésnapom van.

A szokásos felköszöntést megkaptam, plusz virág meg csoki, semmi különös nem volt, de nem is hiányzott, eleve nem vagyok az a nagyon ünneplős fajta.

Meg szerintem a 18. születésnap nem egy nagy vízválasztó kor. Nem leszel más ember attól, hogy nagykorú vagy papíron.

Meg én akkor írtam az érettségit, amikor szülinapom volt, szóval nem lett volna kedvem sem semmihez sem, csak levetni a fránya ünneplőt. :D

2016. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi extra, nem is emlékszem már, hogy mit "kaptam". Amúgy se szeretem a születésnapomat.
2016. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukámtól kaptam egy ici pici gyémántos gyűrűt. Azóta is hordom állandóan, éjjel se veszem le. :) (6 éve) Másra nem emlékszem, maga a nap pedig rosszul sikerült, mert pont beteg voltam, hánytam, így a tortámból nem tudtam enni. Nem tartom olyan fontosnak, de a gyűrűm nagyon szeretem, jelkép.
2016. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!