Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőmnek?

Mit vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt én 20 vagyok ő pedig 18 éves. Minden évben kitaláltuk egymásnak mit veszünk most már egyre nehezebb. Nekem most volt 8-án sörös korsót vett aminek nagyon örültem! Neki most 20-án lesz. Eddig kapott bögrét meg macit meg képeket de azt sokat már. De egyszerűen fogalmam sincs mit vegyek neki...Hiába próbáltam rávinni a témára hogy éppen mit szeretne de nem jutottam evvel semmire. Ti milyen ajándékokat vettetek eddig párotoknak születésnapjára? A tortát én sütöm eddig ez az ötlet van. Segitenétek picit? Köszönöm! :)
2016. nov. 15. 15:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ékszert is kapott már tőlem :(
2016. nov. 15. 15:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, egy lánynak annyira egyszeri ajándékot venni. :D Csak jobban szét kell nézni a szobájában és a neszesszerében.

Parfüm

Kedvenc sminkmárka

Körömlakk

Ékszer (nem, nincs olyan, hogy egy lánynak elég ékszere lenne!) :D

Táska

Szexi fehérnemű (már ha tudod a pontos méretét)

Határidőnapló

20L

2016. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!