Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi bulit szeretnék, de...

Szülinapi bulit szeretnék, de túl kevés barátom van. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Két hónap és 20 leszek, szeretnék végre egy rendes szülinapi bulit, mert kb. 12 éves koromban volt utoljára. 4-5 emberrel unalmas lenne. Mondanám hogy hívok embereket a fősuliról de ők úgyis elrontanák az egészet, mert csak az ivás létezik a számukra. Ha ti lennétek így, mit csinálnátok?
2016. dec. 2. 21:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem gáz ha úgy gondolod, hogy az a mérvadó, hogy minél többen legyenek... Mi négyen szoktunk nyaralni, bulizni járni, egymáshoz átjárni stb.. és mindig rengeteget nevetünk, hülyülünk és jókat beszélgetünk. Inkább vagyok 2-3olyan ember társaságában, akiknek élvezem a társaságát, mint 20 olyannal, akiét nem , vagy csak "bájcsevegés"megy.
2016. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme annak amit akarsz, barátokkal nem unatkozol. A látszat miatt meg ne hívj meg olyanokat akiket nem kedvelsz.


Annyian is jóltudjuk érezni magunkat.


Amúgy én elhívnám őket mondjuk egy kocsmába, lehet csocsózni, dartsozni és vannak mások is akik mellétek szegődnek. Nem kell vedelni, de ha odaállsz a csocsóasztalhoz máris lesz aki kihív és bővülhet az estére vagy akár örökre a baráti társaságod.

2016. dec. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
46%
Hát ebben az esetben szerintem azt javasolnám, hogy rendezzél egy házibulit. És csak azt hívd meg, akit akarsz. A párodat/vagy a feleségedet ne hagyd ki belőle. Ja, és a haverjaid is! A többiek.... Hát ezt neked kell eldöntened.
2016. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hivd el azt a keveset, aki van. igazi baratokbol sose lesz sok! filmezzetek, menjetek el valahova, koccintsatok, egyetek stb. esetleg a csaladtagokkal kozosen is unnepelhetnetek, ahol a barataid is vannak.
2016. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!