Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol tartsam meg a férjem...

Hol tartsam meg a férjem születésnapi buliján?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy a lakásunk, épp, hogy "szükösen" el férnénk. 10 - en lennénk.

Eszembe jutott, hogy mi lenne ha egy étteremben tartanám a meglepetés bulit. Után érdeklődtem és a 10 főre 50 ezer forint lenne az étel . (svédasztalos lenne 12-15-ig, utána elvinnék az ételt!) Ebbe nincs alkohol. Azt külön kéne ott megvenni. Mit gondoltok megéri, vagy ez nagyon drága?

Én otthon mennyiből tudnám kihozni?



2017. jan. 8. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem drága az 5000 ft/fő. Persze attól is függ, hogy mi van benne. Otthon jó sok munkád lenne vele, meg írod, hogy el sem fértek. De otthon gondolom, olcsóbban is meg lehet oldani, csak akkor nem lesz annyi féle. Az ital így biztosan jóval drágább lesz, mintha ti vennétek.
2017. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szereintem nézz körül, ez így drága hogy 5000/fő és ebben még nincs se ital, se torta. És 15-kor el is kell hagynotok a helyet vagy maradhattok még? Ha maradhattok mit lehet fogyasztani?
2017. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Így van nincs benne se a torta, se az ital. 15:00 után nem kell el hagyni a helyszínt csak onnantól nincs több étel. Természetesen az ét lapról lehet rendelni, de értelem szerüen + pénzért.
2017. jan. 8. 22:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Állítólag egy ilyen fős csapatnál az a tapasztalat, hogy minimum 10-1.000 lesz még a fogyasztott ital. Bevallom én sokallom, de valahogy mégis vonz, mert jól hangzik az, hogy étteremben lehetünk. De azért az ész és nem a szív a döntő!
2017. jan. 8. 22:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat el írtam. 10-15.000 ezer a innivaló minimum fogyasztása!
2017. jan. 8. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha otthon tartanátok. Megveszitek az italokat, ami nyilván sokkal olcsóbb, mint étteremben fogyasztani.

Viszont kaját rendelsz. Sok étteremben készítenek tálakat, de meleg ételeket is, amit házhoz is szállítanak.

2017. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát 10 főre biztosan több lesz az ital, mint 10e ft.

Nincs másik étterem, pizzéria a közelben?

Vagy ha nem svédasztalos lenne, hanem többszemélyes tálakat rendelnél, az olcsóbban szokott kijönni.

És ennyi pénzért mi van a svédasztalon?

2017. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így vállalja az étterem. Állítólag 2 felé leves, és 4-5 féle második, azaz fő étel lenne.
2017. jan. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!