Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18 Éves lánynak?

18 Éves lánynak?

Figyelt kérdés
Milyen ajándékot adnátok egy olyan lánynak akit, nem érdekelnek annyira a ruhák,se a sminkek stb.., szeret olvasni, de nincs most olyan könyv amit megvenne.Szereti az animéket (,de nem tudok rendelni neki internetről). Kicsit gyerekes is, néha antiszoc. Kívül bolondos és néha bunkó, de belül nagyon érzékeny. Tudom hogy a rokonától arany gyűrűt kap obszidián berakással, de én nem ékszert szeretnék neki adni. Ja... Néha horgolni is szokott, meg varni ilyen plüssöket (, de nem olyan jót mint a boltban. kissé ügyetlen)

2017. febr. 2. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Szexuális élménycsomagot. Itt lehet élmények közül válogatni: [link]
2017. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ajándékutalvány (pl. könyvre). Akkor és arra vásárolja le amire szeretné, így biztosan nem lehet mellélőni.
2017. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Könyvutalványa már van sajnos. Amit meg az első írt hát... nem hinném hogy érdekelné
2017. febr. 2. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Páros színház jegy?
2017. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hát, figyelj, ha tényleg szeret olvasni könyvutalványból sosem elég. lehet, hogy most nincs könyv amit megvenne, de ki tudja, lehet, hogy holnap már lesz. Esetleg tudakold meg, hogy van e már notesze (2017-es) vagy esetleg ilyen idézeteset is vehetsz ebből, van olyan is amiben elég vicces dolgok vannak. Nálunk most a fényképes bögrék és feliratos pólók a "menők" ajándékozás szempontjából, egy ilyen ha nagyon jó barátnők vagytok szerintem egy privát poénnal ellátva vagy közös képpel megcsináltatva jó ötlet. Ha szereti az animéket tudakold meg hogy melyik a kedvence, keress róla egy képet és tedd be egy képkeretbe (akár olyanba amit te díszítesz, de nem feltétlenül ovis egy ilyen, meg lehet csinálni "memőn" is, csak kreativitás kérdése). Én egyszer hasonlót csináltam az egyik barátnőmnek, de ő akkor mondjuk nagyon nagy fanatikus volt...:) Meg ezt később is felhasználhatja, elég ha csak azért raksz bele képet, hogy ne legyen üres.
2017. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Kalendáriumból 2 db is van neki (2017-es sima,16aug.-17.aug. diáknaptár) És imádja őket :)
2017. febr. 4. 10:40
 7/9 anonim válasza:
Egy forrasztóállomás vagy egy dekopil fűrésznek biztos örülne :D amúgy meg kényes téma, jól gondold át
2017. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy milyen kapcsolatban állsz vele,mármint hogy barátnőd,rokonod,barátod..és azért attól is hogy mennyit szánsz az ajándékra.Van magyar anime webshop is egyébként,ha csak külföldről nem tudsz rendelni az utalás vagy paypal miatt (odango),tele van animés cuccokkal,vagy szerintem egy egyedileg csináltatott pólóval pl.kedvenc animéjével,könyvével kapcsolatos mintával sem lehet mellélőni :)
2017. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A dekopírfűrész nem rossz ötlet, így utolag. Csak nem tudná hol hasz. Amúgy szereti.
2017. dec. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!