Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vennétek a barátotoknak...

Mit vennétek a barátotoknak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Mindig teljesen tanácstalan vagyok ha fiúnak kell ajándékot venni. A barátomnak nemsokára születésnapja lesz és semmi ötletem. Ti mit vennétek vagy vettetek a barátotoknak szülinapjára?

(Tudom hogy ti nem ismeritek a személyiségét,de most igazából bármilyen ötletre kíváncsi lennék. 😊)


2017. márc. 12. 15:10
 1/5 anonim válasza:
62%

Hát nem tudom hogy állsz vele, de én szeretek DIY ajándékokat csinálni. Csak beugrasz egy hobbi boltba és stb. Ezen az oldalon tök sok jó ötlet van: https://www.youtube.com/channel/UC_FNd7A9b0adbxmpuzIm5ZA

De az is mondjuk egy cuki ajándék ha veszel egy simma bögrét és ráírod PL.: Legjobb pasi...

2017. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudok,mit mondani,függ az érdeklődési körétől és a korától.Én pl. gyakran kapok könyvet,mert mindenki tudja rólam,hogy szeretek olvasni.Esetleg jó lehet valami póló,mondjuk az érdeklődési körének megfelelő mintával,vagy vmi páros póló...de ez is korfüggő is.
2017. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
más vaginát
2017. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj neki klisés ajándékokat, mint közös fényképes bögre, póló, képkeret, stb. Valami használható cuccot kapjon, aminek örülne. Például jegy színházba, koncertre, humorestre, valamilyen érdekes előadásra. Vehetsz mellé csokit, vagy bármi olyan édességet, amit szeret (süthetsz is neki). Ha szereti az extrém dolgokat, adj neki közös sétarepülést. Utazzatok el egy napra valahova, és szervezd meg előre a programokat.

20N

2017. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én karikagyűrűt veszek neki meg magamnak. Persze nem tizenévesek vagyunk már.
2017. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!