Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vennétek a barátotoknak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz a barátom 20. szülinapja és nem tudom h mit vegyek neki.Sajna nem leszek itthon és nem tudjuk akkor ünnepelni,de akkor is szorít az idő és fogalmam sincs róla h mi lenne a legjobb ajándék neki.Plüssöt nem akarok mert eddig mindenre azt vettem(Valentin-nap,névnap...).Ti mit vennétek neki?

Ha ez segít,akkor már 11 hónapja vagyunk együtt :)

előre is köszi

egy tanácstalan 16 éves csajszi


2009. aug. 30. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyat vegyél ami csak rád fogja emlékeztetni. pl karkötő, gyűrű. nem muszáj ezüst v arany, lehet akármilyen csak illjen a barátodhoz :)
2009. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy parfüm?
2009. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja akár parfüm is. a lényeg sztem h tudja használni is ne csak kirakja a polcra és nézegeti. az első voltam
2009. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy láda sör avgy kettő:D
2009. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja volt a 21-edik szülinapom és a barátnőmtöl kaptam: 2 sört, egy csokit, egy pólót és egy parfümöt. És nagyon örültem mindegyiknek. Másfél hónapja vagyunk együtt és eléggé megismert ahhoz, hogy mindegyik tökéletes legyen (sört csokit imádom, póló pont a méretem és pont olyan amilyet szeretek, parfüm is az én stílusom). Szóval ha 11 hónapja vagytok együtt akkor nem lesz gond hogy mit vegyél neki, csak gondolkozz el hogy mit szeret, vagy mire vágyhat.
2009. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!