Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapra ajándékötletet...

Születésnapra ajándékötletet tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Holnap lesz édesanyukám születésnapja és fogalmam sincs mit adjak neki, gondoltam már arra, hogy csinálok valami hasznos DIY-t, de nem tudom mit? Gondoltam már sütire is csak eléggé rosszul sülne el ha én a konyhába mennék.

előre is köszönöm a segítséget:)



2017. márc. 14. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért sülne el rosszul, ha a konyhába mennél? Csak követni kell a receptben leírtakat, nem olyan nehéz. A süti szerintem jó ötlet. De esetleg vehetsz színház- vagy mozijegyet is, ha van olyan, amit megnézne. Én például rendszeresen járok humoristák előadásaira, ha a közelemben lépnek fel. Ha szereti őket, nézz körbe, hátha van a közelben ilyen esemény. Anyukának egy ékszer is jó ötlet lehet. Valami szép fülbevaló, nyaklánc vagy karkötő. Esetleg egy új konyhai edény? (Én anyum meg van kergülve értük, mindig mondja az ilyen üzletekben, hogy melyik edényt milyen alkalomra szeretné.) :D Jó ötlet lehet valami ruha is, vagy sál, táska, körömlakk.

20N

2017. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami még eszembe jutott: egy óra masszázs, nagykezelés egy kozmetikusnál vagy csontkovácsnál, esetleg manikűrözés. Ezekre tudsz kérni ajándékutalványt az üzletben.
2017. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!