Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nevelő anyukámnak pénteken...

A.Zs. kérdése:

Nevelő anyukámnak pénteken lesz a 42. születésnapja! Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 07:09
 1/5 anonim válasza:
100%

Hm.. nekem így nehéz válaszolni mert nem ismerem. De aminek minden anya örül egy jó kis testápolós csomag. Nem tom anyud mennyire körömlakkos. Ha az egy kes elegáns körömlakkot vehetsz neki. Ha szereti a parfümöket szagold meg az övéit és utána ha elmész majd mondjuk Dm be akkor megszaglászod az ott lévőket és ameik illik rá.

Van egy-két dolog amit én a 40 éves anyukámnak adtam es a legkönnyebben elkészínhető:

-ird rá 10 cetlire hogy kérhetsz és egy cuki kis boritékba tedd bele amire ráírod hogy bármikor bármi teljesíthetőt. És ez azt jelenti hogy bármikor kérhet tőled bármit akkor is ha lusta vagy hozzá. Nálam bevált.

-a második meg nézz valami egyszerű receptet és munka után várd azzal meg egy kis teával. Garantáltan örűlni fog.

Remélem tudtam segíteni

2017. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valami utalványt/kupont adnék amivel igénybe vehet valami manikűr/pedikűr stb dolgot, attól függ mennyit szánsz rá.
2017. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fizesd be egy kellemes hétvégi pihenésre, ahol pihenhet és kiszolgálják ! Fürödhet, sétálhat, olvashat és elé rakják az ételt, italt. Boldog lesz.
2017. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
parfüm dmből
2017. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem vegyel Neki egy csokor viragot vagy ha azt jobban szereti akkor cserepes viragot!

Ha alacsony a budzsed akkor kezzel keszitett dolgot is keszithetsz (szerintem ennek meg jobban orulni fog, mintha vennel valamit), erre talaltam Neked par otletet:

https://www.youtube.com/watch?v=g2c4kYpzsAE

https://www.youtube.com/watch?v=37M6ckVsZkM


Ha ajandekot szeretnel benni, akkor:

- esetleg egy konyv, amit regota szeretett volna megvenni

- szinhaz/opera belepojegy az Anyukadnak es az Apukadnak, de ez lehet esetleg egy vacsorameglepetes is, vannak kuponos oldalak, ahol nagyon kedvezo aron tudsz hozzajutni ilyesmikhez:

[link]

- vagy esetleg Te is meglepheted Oket egy sajat magad altal keszitett tortaval, vacsoraval! :)

2017. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!