Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek neki? 14L

Mit vegyek neki? 14L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel mondhatjuk elég joba vagyunk nekem nagyon tetszik szerintem én is neki(de ez nem biztos)...3nap múlva lesz a születésnapja és nem tudok mit vegyek neki ö most lesz 15 éves

(bocsi a helyesírási hibák miatt)


2017. ápr. 1. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami szép bögrét meg egy tábla jobb fajta csokit. Beteszed egy ajándéktasakba és kész.
2017. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csináltass neki egy bögrét, ha van közös képetek tettesd rá, ugyanez párnával is megoldható.
2017. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Itt ilyen kacat ajándéktárgy kereskedők hemzsegnek állandóan? Minden ajándékos kérdésnél a sablonos vackokat ajánlgatják. Kulcstartó, bögre, "vicces" pólók, stb.

Kell a halálnak még több kacat.


Te ismered a srácot, te tudod miket szeret, te tudod csak megmondani mi lenne egy igazi ajándék amit nem bedob a szekrénybe és elfelejti hogy létezik. Egy rendes ajándékra még évekkel később is emlékszik az ember. Ha meg nincs ötleted, kérdezd meg a fiú barátait. Biztos tudnak valamit mondani.

2017. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos van valami közös témátok.

mittudomén, pl. mindketten rubik kockáztok, akkor veszel neki valami különleges rubik kockát vagy más logikai játékot.

Te ismered őt, mi innen csak sablon ajándékokat tudunk ajánlani.

2017. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
nem akarok az ördög ügyvédje lenni, de aki a tábla csokik, nyomtatott bögrék és színes pólók mellett mellém ül egy üveg cseresznyeborral, ő lesz az, akiről még az unokáimnak is mesélni fogok. személyes tapasztalatom.
2017. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én pedig örülnék egy bögrének. Hiába van otthon vagy 30 darab, de az akkor sem ugyanolyan. Még azok is megvannak amiket kb 10 éve kaptam és mindegyiket tudom ,hogy kitől kaptam és mire. És mindig váltogatom,hogy melyikből iszok. 😀

A csokinak is szoktam örülni,mert igazából azzal sem nagyon lehet mellélőni.

A közös képes doldogat azért nem tartanám jó ötletnek,mert ilyet csak akkor szokás ha tényleg nagyon jóba vagytok és nem csak te gondolod így. Mert ha csak te szerinted vagytok olyan jóba akkor kellemetlen lehet neki,meg úgy sem fogja otthon kitenni az ajándékot. Meg a fiúk általában nemnagyon értékelik az ilyeneket.

2017. ápr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vegyél neki Milkát, ami ilyen szív alakú dobozban van.
2017. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos az is hogy mennyit szánnál rá? Férfiaknak/fiúknak mondjuk elég nehéz ajándékot venni. Vehetsz valami inget, vagy karórát, nagyon finom férfi parfümök vannak, könyvet is vehetsz na szeret olvasni, foci/kosárlabda ha szeret játszani, ha zenél valamit ahhoz kiegészítő, ha számítógépezik akkor ahhoz fejhallgató vagy más kütyü, focicipő vagy esetleg meghívhatod egy jó nagy kajálásra. Remélem valamelyik ötlet megfogott. :D
2017. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit, mellé meg egy bögrét valami különleges képpel vagy felirattal.
2017. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!