Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 3 hetes kapcsolat. Szerintetek...

3 hetes kapcsolat. Szerintetek túlzás szülinapra egy ilyen ajándék?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék valami nem személytelen dolgot ajándékozni, és ez nagyon tetszik. :) 29F, én 26N



2017. máj. 25. 16:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kómás reggelhez nem feltétlenül akarnám, hogy valaki dumáljon nekem. Főleg nem egy bögre...

Én biztos eldugnék a szekrény mélyére, és csak akkor venném elő, amikor nálam vagy.

Elég idegesítő szerintem egy idő után, hogy amint sík felületre helyezem, megszólal. Arról nem is beszélve, hogy mi van ha megijed, és véletlenül leveri az asztalról?

Még nagyon a kapcsolat elején vagytok, hiába a nagy szerelem, azért szeret az ember néha egyedül lenni és semmire, senkire se gondolni. Lehet gyors megunná a hangod, és ezzel befurakodsz elég keményen az intim szférájába. (Én legalábbis így élném meg.)

Ilyen ajándékot esetleg friss házasoknál tudnék elképzelni, vagy frissen összeköltözött pároknál.

De pár héten belül tuti el lenne némítva az bögre, vagy tök más lenne rámondva.

2017. máj. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég gagyi ajándék. Menjetek el inkább kirándulni, egy fürdőbe, színházba, koncertre, vagy amit szeret, az személyes is, meg valahogy... kevésbé gyerekes. A húszas éveitek végén jártok, ha tizenévesek lennétek, jó lenne a bögre, de nekem kicsit suta ez az egész.
2017. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy ez egy nagyon gagyi valami. Ezt egy óvodás dijazná. De a 3 hét ismeretség meg még semmi, talán egy üveg bor (1000ft) és kész.
2017. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mozi,színház,fürdő. Bármi, csak ezt ne.
2017. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem elég gagyi ajándék, egy feltehetően érett férfinak/fiúnak... inkább, egy közös programra költsd ( mozi, strand..stb.), hogy jobban megismerhessétek egymást. Hidd el ezeknek a komolyabb dolgoknak jobban örülne, és még együtt is lehetnétek ezalatt.
2017. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha te eddig nem kaptál tőle ilyen drága ajándékot, akkor nőlétedre ne kezdd el megajándékozni őt! Érezheti célzásnak is, hogy te is majd drága ajándékokat vársz el.
2017. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ennél személytelenebbet nem is adhatnál. Bögrét lehet adni családtagnak, barátnak, szomszédnak karácsonyra, szülinapra, névnapra stb....

Attól, mert mondasz rá valami szöveget attól lehet, hogy személyesebb lesz, de azt meg élőben is el tudod neki mondani.

2017. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez szörnyű:D
2017. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
3 hetesnek még jó, ha 2 év után adnál valamit ami beszél lehet hozzád vágná. biztos hozzád vágná.
2017. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szerintem ne targyat kapjon. Valami elmenyt ado program sokkal-sokkal jobb! Egy jo piknikezes csillagnezessel es a te foztoddel nagyon kis hangulatos.

Olyan programot talalj ki, ahol tudtok sokat beszelgetni, hogy egyre jobban megismerhessetek egymast. A szinhaz is nagyon jo szerintem:) csinos ruhaba utama egy jo kis vacsora.

2017. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!