Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 15 éves lányok! Ti mit várnáto...

15 éves lányok! Ti mit várnátok el ajándéknak a 16 éves barátotoktól ajándéknak 1,5 év kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Örülnék ha mindenki leírná a saját véleményét, mert azt én is tudom, hogy a rózsa szép meg a könyv jó ajándék, de nem adok mindig rózsát meg könyvből is van 200 féle. Tudom hogy nekem kell ismernem a barátnőmet és ismerem is csak ha lenne valami új szál amin elindulhatok akkor annak örülnék! Előre köszi :)

2014. szept. 26. 20:26
 1/8 anonim válasza:
fotóalbum a képeitekkel vagy egy kollázs szintén a közös képeitekkel szépen bekeretezve vagy belépő valahova, esetleg színházba,moziba,vidámparkba:)
2014. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ezek draga dolgok. vegyel neki egy csokit azt jolvan
2014. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szóval 13 évesen lett a barátnőd? Húha. Barbibabát.
2014. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy legót.
2014. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ilyenkor mindig azt mondom : Élményeket ajándékozz :DDD szóval valami közös programot találj ki , vagy valami gyertyafényes dolgot :D nem kell mindenképpen kézzel fogható ajándék és nem is a méret a lényeg hanem hogy hogyan adod :D
2014. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a barátnőd minek örülne,de én örülnék igenis könyvnek,romantikusnak(de nem ilyen tini nyálnak),kriminek vagy horror könyvnek. Esetleg emellé virág+csoki.Vagy örülnék színházjegynek is,közös pl vacsinak ha tudsz főzni,és megtudod oldani hogy a szülők ne legyenek otthon vagy ha igen,ne zavarjanak meg titeket.
2014. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16/l vagyok.
2014. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

33/ F. Kicsit nem a korosztaly vagyok de amit ti fiatalok mostananban csinalltok :) neha nezek rajta egyet.

1. Gyertyafenyes vacsi valamelyuikotoknel lehetoleg szulo es mas ne legyen, de nem kell lefekudni....

2. Mozi

3 legromantikusabb ha egyutt osszedobtok egyszeru kajat. Nem baj ha rossz. Ket kezetek munkaja. Fogjatok megeszitek :) ( csinaltam olyat, h parolt brokkolival megetettem a feleségem) hat azon ma is nevetunk ha ebednel megkerdezem kersz e edes :) Utanna egy kozos film gepen nagy monitoron vagy kivetiton egymas oleben ( nem a szo erotikus ertelmeben, hanem a srac labara teszed a fejed fogod a kezet pl) azert kell gepen mert a reklam nagyon elrontja a hangulatot.

Ez nem elvárás. Alap dolog. ( lassan 8 ev egyuttlet utan ':) 3 . Evtol csinaljuk es megeriositi a koteleket...)

2015. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!