Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szulinapi ajandek egy szamomra...

Szulinapi ajandek egy szamomra ismeretlen szemelynek?

Figyelt kérdés

sziasztok!

szoval egy szuper otletre lenne szuksegem. egy 30 eves holgy szuletesnapjara vagyunk hivatalosak a baratommal, aki szamomra teljesen ismeretlen, de kepek alapjan nagyon kedvesnek tunik! a baratom es az unnepelt ferje regi jo cimborak, igy kerultunk kepbe a szuletesnapi meghivasban. ok egy masik varosban laknak, eddig nem volt lehetosegem talalkozni veluk, es most nagyon melyvizbe dobva erzem magam, hogy egyszercsak egy szulinapi parti kellos kozepen talalom majd magam. mindenesetre azert nem vagyok egy elveszett lany, es tudom h szeretettel es erdeklodessel varnak, a bizonytalansagom oka az ajandek 😀 ez teljesen ram lett haritva, semmifele tampontot nem kaptam csak ezt: "talald ki, en meg majd megveszem. te vagy a lany, te jo vagy ilyesmiben". 😂 szoval a kerdes adott. milyen ajandekot talalnatok ki igy, egy 30 eves felesegnek, akivel meg soha nem talalkoztatok? esetleg harmincas felesegek nincsenek itt? ti minek orulnetek? 😀

en 19 eves vagyok, a baratom 23, nem tudom szamit-e ez most itt.

S.O.S!


2017. máj. 29. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy nagy csokor virág, vagy egy különleges cserepes virág, amit vihetsz így ismeretlenül, vagy egy szép nagy bon-bon.
2017. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ismeretlen számodra, így vegyél neki egy szép bon bont vagy különleges csokit. Esetleg virágot mellé. Nem kell bonyolítanod, hiszen az ünnepelt sem fogja elvárni, hogy egy ismeretlen ember meglepje valamivel.
2017. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha a barátod megkérdezné a cimboráját???

Én egyébként ismeretlenektől nem várnék el semmilyen ajándékot. Virág, édesség, ital. Ezek tök jók. Hogy konkrétan minek örülne, azt úgysem lehet kitalálni. De az édesség, ital jó lehet a buliba is. Virágot meg általában szeretik a nők (bár nem mindenki).

2017. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ne haragudj, de ezt a barátodnak kéne intézni, az ő haverjának a felesége.


Az édesség veszélyes téma, mert ha éppen fogyózik vagy olyan életet él, akkor nagyon mellé trafálsz vele

ismeretlenül. Barátod érdeklődjön havernál. Ha ok, lehet csoki, valami finom nőisebb ital, virág. Távolabbi ismerősöktől nem lehet személyes ajándékot elvárni.

2017. máj. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátod vigyen egy csokor (és nem cserép) virágot, te pedig egy palack jobb pezsgőt/bort/csokoládét.


Itt nem az a lényeg, hogy fogyózik vagy nem szereti a a pezsgőt, hanem a gesztus. Az illem ezt diktálja, mindkettőtöknek.

2017. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Legyen bennetek fantazia. Miert nem eg, boritekot adtok kb egy vacsora araval. Ennyire egyszeru. Adtok egy 5öst azt el van intezve..
2017. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vacsi kupon, virág, édesség stb.
2017. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal! Virág+bon-bon (szerintem ne cserepes virágot vigyetek hanem csokrot és bon-bont pedig valami különlegesebbet, mint pl. A

a Díva vagy ilyesmi ha megtehetitek)

2017. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vibrátor, koton, fogyi tabletta, 9 kiskutya,szőrtelenítő, vagy egy erős parfüm az olcsóbbik fajtából!
2017. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!