Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Szulinapi ajandek egy szamomra ismeretlen szemelynek?

sziasztok!

szoval egy szuper otletre lenne szuksegem. egy 30 eves holgy szuletesnapjara vagyunk hivatalosak a baratommal, aki szamomra teljesen ismeretlen, de kepek alapjan nagyon kedvesnek tunik! a baratom es az unnepelt ferje regi jo cimborak, igy kerultunk kepbe a szuletesnapi meghivasban. ok egy masik varosban laknak, eddig nem volt lehetosegem talalkozni veluk, es most nagyon melyvizbe dobva erzem magam, hogy egyszercsak egy szulinapi parti kellos kozepen talalom majd magam. mindenesetre azert nem vagyok egy elveszett lany, es tudom h szeretettel es erdeklodessel varnak, a bizonytalansagom oka az ajandek 😀 ez teljesen ram lett haritva, semmifele tampontot nem kaptam csak ezt: "talald ki, en meg majd megveszem. te vagy a lany, te jo vagy ilyesmiben". 😂 szoval a kerdes adott. milyen ajandekot talalnatok ki igy, egy 30 eves felesegnek, akivel meg soha nem talalkoztatok? esetleg harmincas felesegek nincsenek itt? ti minek orulnetek? 😀

en 19 eves vagyok, a baratom 23, nem tudom szamit-e ez most itt.

S.O.S!

2017. máj. 29. 19:28  Privát üzenet  

A válaszok
Egy nagy csokor virág, vagy egy különleges cserepes virág, amit vihetsz így ismeretlenül, vagy egy szép nagy bon-bon.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2017. máj. 29. 19:38 Privát üzenet
Mivel ismeretlen számodra, így vegyél neki egy szép bon bont vagy különleges csokit. Esetleg virágot mellé. Nem kell bonyolítanod, hiszen az ünnepelt sem fogja elvárni, hogy egy ismeretlen ember meglepje valamivel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2017. máj. 29. 19:48 Privát üzenet

Mi lenne, ha a barátod megkérdezné a cimboráját???

Én egyébként ismeretlenektől nem várnék el semmilyen ajándékot. Virág, édesség, ital. Ezek tök jók. Hogy konkrétan minek örülne, azt úgysem lehet kitalálni. De az édesség, ital jó lehet a buliba is. Virágot meg általában szeretik a nők (bár nem mindenki).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2017. máj. 29. 21:17 Privát üzenet

Ne haragudj, de ezt a barátodnak kéne intézni, az ő haverjának a felesége.

Az édesség veszélyes téma, mert ha éppen fogyózik vagy olyan életet él, akkor nagyon mellé trafálsz vele

ismeretlenül. Barátod érdeklődjön havernál. Ha ok, lehet csoki, valami finom nőisebb ital, virág. Távolabbi ismerősöktől nem lehet személyes ajándékot elvárni.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2017. máj. 30. 02:53 Privát üzenet

A barátod vigyen egy csokor (és nem cserép) virágot, te pedig egy palack jobb pezsgőt/bort/csokoládét.

Itt nem az a lényeg, hogy fogyózik vagy nem szereti a a pezsgőt, hanem a gesztus. Az illem ezt diktálja, mindkettőtöknek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2017. máj. 30. 06:09 Privát üzenet
Legyen bennetek fantazia. Miert nem eg, boritekot adtok kb egy vacsora araval. Ennyire egyszeru. Adtok egy 5öst azt el van intezve..

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2017. máj. 30. 09:11 Privát üzenet
Vacsi kupon, virág, édesség stb.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2017. máj. 30. 15:30 Privát üzenet

Egyet értek az előttem szólókkal! Virág+bon-bon (szerintem ne cserepes virágot vigyetek hanem csokrot és bon-bont pedig valami különlegesebbet, mint pl. A

a Díva vagy ilyesmi ha megtehetitek)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2017. máj. 31. 09:22 Privát üzenet
vibrátor, koton, fogyi tabletta, 9 kiskutya,szőrtelenítő, vagy egy erős parfüm az olcsóbbik fajtából!

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2017. jún. 1. 16:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma valaki megpróbált belépni a facebookom-ba egy ismeretlen eszközről ezt az üzenetet kaptam. Aki megpróbált belépni az tudhatta a jelszavamat vagy csak a felhasználónévvel próbált?
Rábíznátok a gyereket egy ismeretlen, face bookon szerzett bébiszittere? Hogyan bízhatok meg benne?
Kerestek már mást is erről a számról? +36 22 777 001
Milyen dalok, zenék vannak, amiket furulyázni lehet, és illenek nőnapra?
Mit vegyek karácsonyra egy 22 éves fiúnak, akiről nem tudok SEMMIT?
Vigyek valamit vagy esetleg ajándékot? Fontooos.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!