Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Párom 27. szülinapjakor...

Párom 27. szülinapjakor nyaralni fogunk Horvátországban; ott mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés

Szóval a Vir-szigeten leszünk épp és szeretnék neki valami ötletes, ütős meglepetést. Eddig minden éven jókat találtam ki, de mostra nincs ötletem, hogy pasinak mit is lehetne. Ha nektek esetleg van, akkor szívesen fogadnám.:)

Vagy ha van valami hasonló szülinapos tengerparti élményetek annak is nagyon örülnék!



2017. júl. 18. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
En a nevnapomat unnepeltem tavaly Horvatban. Beultunk egy szorakozohelyre, ahol volt elo zene es elore megbeszeltek a tulajjal, hogy hoznak tortat es foglaljanak le nekunk egy kis terasz reszt (ott a teraszokon voltak az asztalok, minden teraszon 1-1)
2017. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Menjetek el valahova, ahol tancoslanyok szorakoztatjak. :)
2017. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszi, ez jó ötletnek tűnik:) Én is megpróbálok ilyesmit.

Másodiknak pedig: Ennyire ütősre nem gondoltam.:DD De remélem, te megkapod a baratnődtől:D

2017. júl. 18. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktatok búvárkodni? Ha nem, szervezz egy próbamerülést, nagy élmény.:-)
2017. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még sosem próbáltuk. Őszintén szólva én félnék. De átgondolom. Jó ötlet, köszönöm!
2017. júl. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!