Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gáz, ha úgy köszöntök fel...

Gáz, ha úgy köszöntök fel valakit Facebookon, hogy végre már, hogy ennyi idős lettél? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mert én ezt szeretném majd írni, persze emellett boldog szülinapot is kívánok neki. :)

2017. aug. 2. 14:10
 1/2 anonim válasza:
53%
Szerintem nem gáz. Persze ez attól is függ hogy milyen kapcsolatban vagytok, mert ha nagyon jóban vagytok akkor vicces és ismer hogy csak viccből írtad. De ha nem annyira ismeritek egymást akkor lehet hogy zokon veszi és megsértődik. De én nem ismerem azt az embert szóval nem tudom hogy hogy reagálna.
2017. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A legjobb barátnőmnek szeretném írni egyébként, akivel csak négy hónap van köztünk amúgy, de egyszer beszéltük, hogy tök soknak tűnik.

2017. aug. 2. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!