Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó barátnőm...

Szerintetek ez jó barátnőm 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

egy csokor rózsa, a kedvenc süteményéből egy torta, 3 telefontok (imádja a tokokat), elviszem Tropicariumba (régóta mondja h nagyon szeretne egyszer elmenni)

kellene még valami tárgy, valami kézzel fogható de nem tudom mi ha valakinek van valami ötlete írjon bátran



2017. aug. 30. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 11-es, miért kell lehúzni más ötletét csak azért, mert neked nem tetszik?

Egy papíralapú fényképalbum manapság igenis ritka és sok ember örülne neki. És a kérdező ötleteket kért, nem pedig lehúzásokat a többi kommentelőre.

2017. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A Képet én is úgy terveztem h egy képet és azt bekereteztetve, mellé a tropicarium a torta és a tok és úgy megyek hozzá h kiöltözök szép fehér ingbe és csokor rózsa a kezemben :3 meg persze elhívom étterembe :D szerintem pont elég
2017. aug. 31. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!