Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?...

Mit kérjek szülinapomra? Többi lent,

Figyelt kérdés
Na szóval 13 éves lány vagyok, és most Szombaton leszek 14. Fogalmam sincs mit kérjek. Mindenem meg van, szüleim elváltak. Anya sokszor kerdezte mit kerek én azt mondtam hogy semmit, vagy nem tudom. Ez a válasz viszont nem felelt meg neki. Apa is kerdezte. Van mindenem, szo szerint. Apa milliomos. Tavaly szülinapomra kaptam tőle egy iPhone7-est vagy egy HP gépem, Rengeeg könyvem, xBox, Tv, egy nagyon szép szobám. Szüleim mindig a legjobbat szeretnek nekem ezért nagyon sok ruhám van. És valószínűleg ruhát fogok kapni a féltestvéreimtol is valószínűleg. Karácsonyra apától egy iWatch-ot kaptam. És viszonylag jó tanuló vagyok. Jó vagyok kézműves dolgokban. Nyáron sok ilyet csináltam, viszont most nincs idom ilyen dolgokra.

#14 éves #milliomos #Szulinap Születésnap
2017. szept. 27. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan dolgok kérj, amivel emlékeket tudsz szerezni. Akár egy egynapos összejövetel, vagy túra, esetleg utazás.
2017. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én mindig meglepetést kérek.

Vagy ha van olyan, amit szeretnék magamnak megvenni, akkor azt, pl. könyvek, ruhák.

Szerintem ha most szombaton lesz a szülinapod, akkor már tuti megvették az ajándékokat. Ma már csütörtök van.

De kérhetnél egy "élményt" is. Menjetek el együtt egy koncertre, egy rendezvényre.

2017. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
#8as vagyok. Mindet szeretem, mindenhol más a jó és mindenhol máshogy kell turistának lenni. Én mindenhol ahová megyek megpróbálok integrálódni. Talán ha egyet kellene mondani akkor egy dél olaszországi kiruccanásom volt az eddigi legnagyobb élményem, de a többi sem volt kis tapasztalat :)
2017. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Kérj engem :3
2017. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha most kivételesen nem kérnél semmit és a családoddal mennétek el valami programra?
2017. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 .,,.,,.,, ***** válasza:

Csak én vagyok olyan hogy nem szeretem ha a szüleim sokat költenek rám?

Pl:karácsonyra láncfűrészt kérek, és így tudok majd segíteni fátvágni.

Igaz hogy erre nincs nagy szükség, de így örülhetek az ajándékomnak (szeretek szerelgetni, motorokat, traktorokat, láncfűrészt), és nem is haszontalan.

Én nem szeretem ha sokat költenek rám, pedig nem vagyunk szegények, de gazdagok sem.

2017. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!