Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak? 21...

Mit vegyek a barátomnak? 21 éves lesz.

Figyelt kérdés

Mit vehetnék? Nincs úgy hobbija...

Dolgozik és szabadidejében velem van, néha játszik a gépen egy jatékon.

Pék. Nyakláncot, karkötőt, párnát, és ilyen dolgokat már adtam. Képet is régen és albumot, na abba csinaltattam még képeket, és veszek egy szép képkeret és azt is adom most. Parfümöt is veszek, egy üveg nagyon de nagyon édes bort is fog kapni. Amúgy több mint 3 éve vagyunk együtt, de sose mondja mit akarna, és a foci meg az ilyenek sem érdeklik nagyon.

Az órán gondolkozom, mert ő is vett azt nekem, és ő is szeretne bár ő se hordana, mert a munkahelyén amúgy se megengedett. Meg nem is olyan stílusú.

Cigizik, szóval egy gyújtotta gondoltam amibe gravíroztatok. 3 szóig az ingyen van , szóval abba mit irhatnék? Pl.:" Örökké szeretni foglak! " ???



2017. okt. 4. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Örökké szeretni foglak - NE, mert ciki, ha szakítotok és a gyújtóját is dobhatja ki emiatt.


Bor - szereti?! az édeset, vagy pénzkidobni készülsz?

2017. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez az, ezért is nem rendeltem meg, mert eléggé az lenne.

A bort megvettem már neki, ő nem nagyon iszik, de ha igen akkor a bort is megissza. És legutóbb is azt ivott(én csak kicsit) de nem volt nagyon finom, és mondta is. Ez még jó édes, szóval ez biztos fog neki izleni, meg a parfümöt is szereti amit veszek.

De valami más ötlet?

Nagyobb dolgokat majd pár év múlva akarok neki venni, meg tervben volt autó vezetés is csak nem csinálta meg még a jogsit, így azok az ajándékok maradnak későbbre.

Én most kezdem lerakni, szóval még messzebbre sem tudunk elmenni.

2017. okt. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!