Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot érdemes adni...

Milyen ajándékot érdemes adni ilyenkor születésnapra?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 hete vagyunk együtt, de a hónap végén lesz a születésnapja. Mivel még ANNYIRA nem ismerem, nem tudom mit adhatnék Neki, így nem is szeretném túlzásba vinni, egyébként is azt mondta, hogy őt nem érdekli ez az egész szülinaposdi. (Persze nyilván szeretnék valamit adni.)

Tudom így nehéz ismeretlenül megmondani, de hátha valaki tudna jó ötletet, én arra gondoltam, hogy csinálok valami ajándékot én, mert elég jó a kézügyességem és a hobbi boltban is láttam sok jó dolgot, de magamtól fogalmam sincs mit csinálhatnék, aki jártas a témában szívesen fogadok ötleteket.:D

A válaszokat előre is köszönöm.

22/L



2017. okt. 17. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Sütnék neki sütit/tortát.

Vagy meghívnám egy cukrászdába sütizni, teázni.

2017. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, szeretek is sütni, csak nem édesszájú. :/

Persze sokkal könnyebb lenne, hogyha már együtt lennénk régebb óta, de így most furi lenne venni valami drágább ajándékot, aminek lehet, hogy nem is örülne.

2017. okt. 17. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor süss valami sósat :)

Nekem pl. nagyon tetszett, amikor egy barátnőm beállított hozzám egy üveg pezsgővel és sajtos pogácsával. Megettük, megittuk együtt és közben jót beszélgettünk.

2017. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én rettentően örülnék, ha a barátnőm (ha lenne:D) saját kezűleg készítene nekem ajándékot :) Nagy becsben tartanám :)
2017. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen ajándéknak örülnél?:)

Én vagy ilyen dobozkára gondoltam amit én festenék ki meg ragasztanék rá olyan motívumokat amiket tudom hogy szeret, vagy csinálnék valami karkötőt vagy nyakláncot. Esetleg mindkettő és akkor nem üresen adnám a dobozkát, még rakhatnék bele pár szivecskét is mellé.:D

2017. okt. 18. 10:59
 6/6 anonim válasza:
Ez mekkora ötlet :D Szerintem csináld meg ezt, biztosan nagyon fog örülni neki :)
2017. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!