Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mamám szeretném meglepni,70...

Mamám szeretném meglepni,70 éves és nincs ötletem ajándék ügyben. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Valami hasznos dolog kéne,ami kicsit megkönnyíti a mindennapjait. Elég nehezen jàr gondolkoztam egy speciális cipőn de nem tudom Hol tudnèk csinàltatni.
2017. okt. 20. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Cipőn ne gondolkozz, mert azt nem lehet csak úgy csináltatni. El kell mennie, hogy pontosan tudják, milyen gyógycipő kell neki, ráadásul először ortopédia, ott felírhatják neki, utána veszik le a méretet, hogy a lábán milyen deformitások vannak. De ha elviszed magaddal, az már nem meglepetés, ráadásul hónapokba telik.


Ha nincs mikrója pl., vegyél neki egyet. (Ez jutott hirtelen eszembe, mert anyumat mi is ezzel leptük meg 70. szülinapján, nagyon szereti, és hasznos is.) :)

2017. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mi elvittük családdal egy étteremben, és tortával is meglepték az étteremben. Másik mamámnak adtunk egy szép ajándékcsomagot, és megünnepeltük a házában. Esetleg utazás? Talán kikapcsolódna egy kicsit. Bár attól függ milyen állapotban van.
2017. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A mikro jo otlet,van ugyan neki de nem a legjobb allapotban. Igen ez a cipos dolgog eleg huzos ezert is vacilaltam,mert tul sok ido es maceras,nem tudom mennyire lenne kedve megjarni ezeket a folyamatokat.

Utazason is gondolkoztam,de nem szeret utazni es talan jo lenne a vegkifejlet megsem biztos,hogy elvezne.

Meg egy szinhaz jegyen gondolkoztam de nem tudom lenne-e valaki,aki elmegy vele mivel egyedul el es mindenki elfoglalt en meg kulfoldon elek szoval csak par napom lesz otthon. Mondjuk elmennek vele de egyelore ugy nez ki pont arra az idoszakra nincs olyan,amit megnezhetnenk mert vagy lattuk mar vagy csak nem a mi vilagunk. Az etterem is nagyon jo otlet koszonom :)

2017. okt. 20. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Anyumnak is volt mikrója, de tönkrement, szándékozott venni másikat, de mi megleptük vele, nagyon örült neki. Nem is hinnéd, milyen gyorsan megtanulta kezelni, pedig elég bonyolult, jobb minőségűt kapott. Mondjuk mi voltunk rá többen, tesóm, lányaim, nem tudom, mekkora értékben gondolkodsz.

Szerintem örülne neki.

2017. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 70. születésnap szép kerek szám, és innentől sajnos egyre kisebb a valószínűsége annak, hogy lesznek még ilyen kerek születésnapjai. Ha nem megoldható az, hogy valamilyen közös családi programmal lepjétek meg (mint pl. az éttermi ünneplés, ahogy már javasolták, de azt is írod, hogy mindenki elég elfoglalt), akkor érdemes lenne valamilyen módon feleleveníteni az emlékeit. Én konkrétan arra gondolok, hogy lehet csinálni olyan keményborítós "könyveket", amikbe te válogatod össze a fotókat. Tehát mint egy fotóalbum (akár az is jó ötlet lehet!), de mégis egy könyv. Ebbe egészen a gyermekkorától kezdve, a családtagokig akármilyen képeket össze lehet válogatni. Ehhez jó, ha összefog a család és együttesen gyűjtitek össze az alapanyagot :)
2017. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állatkertbe is elvihetitek vagy színházba esetleg hangversenyre ha szereti a komolyzenét. Az időseknek már megvan mindenük a programoknak és együtt töltött időnek jobban örülnek szerintem.
2017. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyedi könyv az életéről. Ha van levelezése régmúltról (nagypapával) vagy családi fotói. Pl olyan könyv amibe az elmúlt hetven év fotóit összegyűjtitek időrendbe és az a könyv címe, hogy az első 70 év :)

Sok ilyen cég van, aki csinál ilyen könyveket (cewe.hu, konyvkeszites.hu, dm.hu, photohall)

2017. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az otleteket! :)
2017. nov. 17. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!