Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy fogadnád, ha egy idegen...

Hogy fogadnád, ha egy idegen srác köszöntene fel?

Figyelt kérdés
Ha szülinapodon odamenne hozzád egy srác azzal, hogy "Szia. Tudom, hogy nem ismerjük egymást, de szeretnék boldog születésnapot kívánni neked!" akkor mit gondolnál? Hogyan reagálnál rá?

2017. okt. 21. 13:31
 1/4 anonim válasza:
86%
Megköszönném, és ha helyes akkor idiótán vigyorognék magamat ismerve... Egyébként szerintem normális tud lenni ez is. Nekem már volt olyan, hogy az iskolában random idegenek is felköszöntöttek, mert ugye a suliban nagyon gyorsan terjednek a hírek.
2017. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki. Magamat ismerve én soha nem köszöntök fel olyan embereket akik nem fontosak nekem.

Szerintem elég kedvesen nyitott feléd ezzel a gesztussal, hogy felköszöntött. :)

2017. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megköszönném és kedvesen mosolygok rá:)
2017. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RarityLuv válasza:
Ha csak úgy az utcán akkor tutira beparáznék mert honnan tudhatja a szülinapom? De ha mondjuk a suliban, vagy a távolabbi "ismerőseim közül" (akiket látásból ismerek esetleg) nagyon örülnék. Megköszönném neki, és ez kábé feldobják a napom. Esetleg megkérdezném neki mikor van a szülinapja, hogy tuti ne feledjem el :3
2017. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!