Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti orulnetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti orulnetek ha egy idegen srac elvinne motorozni? Sisakot kesztut is adna neked?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Fel sem ülnék mögé. Nem akarok meghalni
2017. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Városban? 50-el? Nem halsz bele! :)
2017. máj. 10. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha 50-nek nekimégy valaminek, az olyan eröhatás, mintha a 3. emeletröl esnél le - szóval böven bele lehet halni.


Emellet egy idegennel semmilyen körülmények közt nem motoroznék, mert egyrészt nem tudom, mennyire tudja rendesen kelezni a jármüvet, másrészt ha fenn vagyok a motoron, akkoról oda visz, ahová akar és azt tesz velem, ami neki tetszik - ezt meg nem kockáztatom.

2017. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha ismerném és tudnám, hogy jól vezet és nem baromkodik , mert tudja, hogy veszélyes akkor simán.
2017. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy felüljek valaki mögé a motorra, nagyon-nagyon kell ismernem. Eddig apán volt az egyetlen, aki mögé fel mertem ülni.
2017. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Mert idegen.
2017. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Idegennel soha ne menj motorozni.


Motoros nő vagyok. Sportmotorom van. Hidd el, nem mondok butaságot.


Teljesen ki leszel szolgáltatva neki.

Ja...és imponálni akar majd megfektetni valószínűleg. Na de nem ez a téma itt.


Motorozni inkább keress ismerőst.

31 N

2017. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is megvan a jogsim motorból 20-éve ...senki mögé nem űlnék és a rokon kislányokat' sem engedném.


/N.

2017. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Erositem a motoros nok taborat (37/N).

Idegen moge motorra fel ne ulj!!!


Egyreszt a baleseti resze felol, fogalmad sincs mennyire jol tud motorozni es azert mert tud motorozni az nem azt jelenti, hogy utast is tud szallitani. Tok ket kulon dolog a ketto. Abszolut mashogy motorozok mikor egyedul vagyok, meg amikor nagyritkan a parom felul mogem.


Masreszt idegen, nem tudod mik a szandekai. Elvisz a varos vegebe, beprobalkozik, ellenkezel, dulakodtok..... benne vagy a hirekben..... kell ez neked?

Meg kocsiba se ulj be idegen melle, de motorra foleg ne mert olyan helyekre tud vinni motorral, ahova autoval is nehezen jutnak be.

2017. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Vajon mennyire kell agyhalottnak lenni, hogy valaki önként felüljön (vagy akár beszálljon) egy idegen mögé? Mi lenne? Nekiállna vagánykodni meg menőzni, hogy megmutassa milyen király csávó, aztán a végén ott döglünk meg. Rosszabb esetben csak én.
2017. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!