Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gamer páromnak mit adjak...

Gamer páromnak mit adjak születésnapjára? :D

Figyelt kérdés

van még 1 hónapom kb de szeretném mielőbb elkezdeni tervezni, h jó legyen az ajándék. Tavaly meglepetés bulit kapott, az összes barátját beszerveztem nagyon jól sült el. Tavaly előtt pedig befizettem 1 tetoválásra, annak is nagyon örült.

Idén nem tudom mit adjak neki. LOL-ozik, gondoltam arra, h befizetek neki valami kis ajándékcsomagot a játékra, tudom h karácsonykor voltak ilyesmik, de ha már nincs is csomag akkor csak befizetek neki valamennyit, vagy beöltözök szexisen mint a cosplayes lányok..

ha lenne mondjuk xboxa akkor pl vennék rá neki valami új játékot de nincs neki sajna szóval igazából nem is muszáj a lol-al kapcsolatos legyen .. arra is gondoltam h tekerek neki 2 szálat és egyet velem szív el, a másikat meg majd a haverokkal de ezt valami mellé..

parfümöt kapott karácsonyra, pénztárcát is, karórát most vett magának.

Remélem van valakinek valami vagány ötlete :D én egyébként nem értek a játékhoz amit játszik, ha tud valaki azzal kapcsolatban valami jót mndani akkor örülnék :)

ja 23 éves lesz egyébként ha számít



2018. jan. 3. 01:27
1 2
 1/12 SylwerStone válasza:
100%
A cosplayes dolog jó ötlet. Felöltözöl szexin, aztán egy jó szex, nincs is annál jobb :-D Én legalábbis biztos örülnék neki, mint egy gamer, meg mint egy férfi :-D
2018. jan. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%
Hűhaa,ömm vegyél neki egy xboxot?:) már 30.000 ért is találsz ,vagy vegyél neki gamer billentyűzetet ha nincs.vaagy gamer egeret..vagy valamelyik játékot :) vagy tölts fel neki steamre pénzt ,vaaagy csináltass ugyan olyan pólót,vaagy bögrét amin rajta van a képetek vagy párnát,vagy vegyél egy albumot nyomtatsd ki a képeteket és azt add oda neki :)
2018. jan. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy Barcraftba elmehettek iszogatni pár közeli baráttal.
2018. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :D oké akkor a cosplay dolog lesz, mondjuk nem tudom honnan szedek össze ilyen ruhákat, de majd kitalálok valamit :D

Hmm. De azok a 30ezres xboxok normálisak? Mert mondjuk nem szeretnék olyat venni ami nagyon buta vagy valami (ehhez sem értek nem tdom mitől függ az ár :D bocsi)

2018. jan. 3. 10:50
 5/12 A kérdező kommentje:
gamer billentyű, egér ez neki már mind van :D veszi magának
2018. jan. 3. 10:51
 6/12 anonim válasza:
0%

23 éves és lol-ozik? Tetoválás meg Xbox? Tekerni egy szálat?

Wtf. Low life scum , mint sem gamer ez.

Deee ilyennek is kel lennie a világban. Ezt félre téve te tudod hogy ő milyen. Lehet egy apróság is megteszi mint pl egy lol-os kulcstartó vagy vmi. Vagy lehet épp semmi sem kell neki csak te. Én azt mondanám hogy ez utóbbi jobb választás (LEHET) .

Egyébként a speciel game desing egerek és mouse pad-ek sem drágák. Ha van még 1 hónapod meg is érkezne addigra.

Én szétnéznék Asiexpress stb oldalakon lol-os egér vagy egérpad-ért vagy vmi hasonló.

2018. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem a te párod :D

Hát azért 1 kulcstartónál kreatívabb ajándékra gondoltam :)

2018. jan. 3. 12:06
 8/12 A kérdező kommentje:
ja meg ps.re gondoltam igazából ez kiderült :D meg az is, hogy arra azért nem igen van keretem :)
2018. jan. 3. 12:17
 9/12 anonim válasza:
100%
Kedves 6-os.Ismerek 50éves, kiegyensùlyozott életû,harmónikus pàrkapcsolatban élõ Magyar lol jàtékost.Metin2-õ jàtékon is ismerek két 45körüli vezetõ beosztàsù rendõrt,akik sokat jàtszanak :). De metinen talàlkoztam màr 60 +ossal is :D És egyiknek sem ingerszegény az élete :D Errõl ennyit
2018. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Elõzõ vagyok.Szerintem a jàték,nem korfüggõ.Jó ha valaki tud,vagy szeret jàtszani...esetleg mindkettõ :D
2018. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!