Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a barátom 18....

Mit adjak a barátom 18. szulinapjara?

Figyelt kérdés
Február 23-ÁN lesz a szulinapja. Kb. Másfél éve vagyunk együtt. Tudom h ti nem ismeritek de olyan ötleteket kérnek h ti pl mit adnatok attól függetlenül h milyen típusú az ember. És én nagyon különleges dolgot szeretnek ezért szolgáltatásokban is gondolkodtam pl koncertjegy ilyesmik. Tudnátok meg ötleteket adni?

2018. jan. 27. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy élményautózással. Még jogsi se kell elvileg hozzá. Hungaroringen van ilyen. A legalapabb gép egy felpöckölt BMW, talán fél órát randalírozhat vele. Én tutira örülnék neki. Tény, drágább mint egy koncertjegy, de egy életre szóló élmény az tuti
2018. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki wellnesshétvégét, vagy mozijegy, színházjegy, jegy sporteseményre, bármilyen élményajándék jó ilyenkor. Mellé még adhatsz vmi apróságot (akár csoki, de lehet egy jó póló, kölni stb.) is, ha akarsz vmi kézzel foghatót is adni neki.
2018. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, azért erre számtalan lehetőseg van: közös hétvégi "kiruccanás" valahová, vagy akár evezős túra, sétarepülés, stb. A koncertjegy sem rossz, főleg ha van kedvenc zenekara, énekese.
2018. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!