Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen könyvet ajánlotok egy...

Milyen könyvet ajánlotok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm most lesz 16, tudom, hogy szereti a könyveket.

Én nem szoktam olvasni, így nem nagyon ismerem a könyveket. Az animéket és a fantasztikus regényeket, a "meleg páros" könyveket szereti és amikor happy end a vége:)

Valami ilyesmi könyvet tudnátok ajánlani? Március 1-ig:))



2018. febr. 14. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Itt nézelődj:

[link]


Kifejezetten 16 éves korosztálynak szóló, vagy az őt érdeklő, érdeklődésüknek megfelelő könyvek. :)

2018. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
27%

Szereti az animét? ☺ ( amúgy én is♥)

Na ez már jó pont. Derítsd ki melyik a kedvenc animéje , és szerezd meg neki könyvben! Azt hiszem ezt nevezik mangának ;) ☺

2018. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha te nem szoktál olvasni, akkor szerintem jobban járnál, ha egész mást akarnál adni neki. Vagy egész másféle könyvet, mint amilyenekből már úgyis van neki egy csomó, mert képtelenség észben tartani, hogy mi az, ami már megvan neki, hiába is nézel körül a könyvespolcain.
2018. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kis Csilla 2000 válasza:
Molnár Tóni: Tépődések
2018. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!