Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem szeretnék tipikus sablonos...

Nem szeretnék tipikus sablonos ajándékot adni. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és a mekiben dolgozom mint diákmunkás és van egy munkatársam (nő) akinek most volt a szülinapja vagyis az enyém után. Jo kapcsolatunk van és birjuk egymást de nem ismerjük egymást olyan melyen. Ő a Felvidekrol származik és onnan hozott nekem ottani nevezetes italt szülinapomra. És bajban vagyok hogy én mit adjak. Valami tipp?

2018. febr. 16. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szép cserepes virágot, mivel nőről van szó.

Boldog szülinapot mindkettőtöknek!

2018. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Tarantula
2018. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát így nem tudom. Sablonos de a csoki nem tud csődöt mondani. Ha sminkel akkor sminkcucc, ékszer ha hord. Valaki a teákat szereti, valami különleges tea összeállítás. Karóra, képkeret, bor, plüss ha kicsit gyerekesebb (én is imádom még mindig őket) valami szobanövény, stb.. légy kreatív.
2018. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem virággal, vagy desszerttel, nem nagyon lőhetsz mellé.
2018. febr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
árra gondoltam hogy csináltatok egy tortát neki és veszek valami jobb minőségű bort vagy pálinkát és egyik műszak előtt leviszem neki ..ez így szerintetek ?
2018. febr. 17. 07:25
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez szuper :D
2018. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha mekiben dolgozol szerintem vehetnél valami vicces ajándékot is, rengeteg olyan termék van, ahol a meki logóját használják fel más kontextusban :D
2018. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Házi készítésű lekvár. Egyszer mindenkinek azt adtam, örültek is neki. (Csak sokat kellett utána takarítani)
2018. febr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!