Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Amerikában nem szokás felköszö...

Amerikában nem szokás felköszönteni az embert születésnapjakor? Komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés
Láttam az egyik kutyadoki részben, hogy Cesar Millan a szülinapjakor ment egy családhoz. A műsorban többször is elhangzott, hogy Cesarnak aznap van a szülinapja, de egyik lány sem köszöntette fel.

2018. ápr. 2. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
"De Ő nem idegen" - attól, hogy odamegy egy konzultációra, még igen, idegen. Egy olyan idegen, akit nagyra becsülnek, de attól még nem lesz baráti viszony köztük.
2018. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: "De ő nem idegen. Ő segített nekik a kutyanevelésben." Ettől azért még nem lesz haver, de még közeli ismerős sem igazán.
2018. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát én mondtam volna Neki:D
2018. ápr. 2. 19:21
 14/14 anonim válasza:
Itthon se szokás,néha olyan barátok is akik közelinek tartanak még üzenetet se képesek irni születésnapra.
2018. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!