Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hamarosan itt a szülinapom és...

Hamarosan itt a szülinapom és csak azt kérdezném hova menne 4 13 éves lány? Vagyis gondolkodtam a kalandparkon a sober jumpon vagy bobozáson esetleg valami fürdő. Melyik a legideálisabb? (árban, szórakozásban)

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a kerdest eleg nehez megvalaszolni anelkul, hogy ismernenk a 4 lany anyagi lehetosegeit, ill erdeklodesi koret. Irjatok pozitivumokat ill negativumokat minden programhoz, keressetek ra neten az arakra.

A kalandparkhoz nem biztos, hogy mindenki eleg bevallalos, de lehet, hogy a furdozes idopontjaban meg valaki epp menstrualni fog, ami miatt nem lesz nagy kedve pancsikolni. Az arak abszolut valtozatosak, meg furdo es furdo belepo jegy kozott is boven nagy elteresek vannak. Dumaljatok meg szemelyesen, azzal mentek a legtobbre.

Egyebkent az en szemelyes preferenciam szerint: Furdo, Bobozas, Kalandpark. ( A sober jumprol fogalmam sincs, hogy mi, sosem hallottam rola).

2018. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Végül is a kalandparkot választottam...

Amúgy ha érdekel a sober jump egy trampulin ,,világ'' Budapesten❤

2018. máj. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!