Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért kellene feltétlen...

Miért kellene feltétlen buliznom a 20. szülinapomon?

Figyelt kérdés
Frusztrál, hogy mindenki más bulizik. Én nem szervezek saját magamnak, más nem szervez nekem, de én nem is akarok, csak nyomaszt, hogy mások buliznak, és kicsit szégyellem azt válaszolni az embereknek, hogy én nem megyek. Normális, ha elbizonytalanodok, amiért nem a többség után megyek ebben (meg sok mindenben)? Amúgy barátnőm felköszönt, meg család is. Nem hagyok ki sokat, ha nekem a 20. is olyan, mint a korábbiak? Köszi a normális válaszokat.

2018. jún. 11. 10:23
 1/4 anonim válasza:
100%
csövi. én is nemsokára 20 leszek. Én még sose voltam buliban, soha nem megyek el egyik haveroméra sem, és sosem rendezek. Sőt még osztálytalálkozós bulikra se. Annak örülök ha családi rendezvényen nem szólnak itthon, hogy megiszok egy gyümölcsös 0%-os sört. szóval ja... nem vagy egyedül, csak én nem mehetek, te meg nem is akarsz.
2018. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdezem én is: miért kellene feltétlenül buliznod, akárhányadik születésnapodon is, ha nem akarsz? Csak azért, mert masok szoktak, felesleges.
2018. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgyis: akkor bulizz, ha igényed van rá.
2018. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed hogy buliznod kell akkor menj nem feltétlen kell házibuliba menni vagy szervezni jó lehet egy discó is :)

Ha meg nem akkor nem.Nincsen benne semmi.

2018. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!