Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek magamnak születésna...

Mit vegyek magamnak születésnapomra?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szülinapom és idén szeretnék valamit venni magamnak. Igazából csak hétfőn tudom majd megvenni mert itt vasárnap minden zárva van.

Tulajdonképpen lenne pár dolog ami kéne pl a laptopot meg kéne javíttatni mert fél éve kb nem lehet feltölteni, a kocsiajtót is rendbe kéne hozatni,illetve a telefonom is megérett egy cserére de ezek most mind a max keret fölé lőnek szóval mást kell kitalálnom.

Van egy 3 és fél hónapos babám, gondoltam hogy esetleg neki vennék valami játékot amivel együtt is játszhatunk. 24 éves leszek egyébként. Ti mit vennétek?



2018. aug. 25. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtenèk azokra ami a keret fölött van. De főleg a kisbabámmal töltenék időt. Vagy magamnak valami személyiségfejlesztő könyvet.
2018. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem tudod, te mit szeretnél és egyedül te tudod, mire futja kereted, milyen választ vársz névtelen idegenektől?

.

Igényed és lehetőséged nem ismerve, csak azt tudom javasolni: vegyél egy mély lélegzetet.

2018. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Ha a gyűjtés a most nincs a tervben, akkor szerintem vegyél a babának valamit, illetve magadnak valami apróságot ami kell is meg örülnél is neki és esetleg nem mindennap vennéd meg. :)
2018. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyűjtenem igazából nem kell mert megvan az összeg ezekre de magamnak nem vennék ilyen értékben még plussz valamit.

#2 es mit várok? A kérdés alapján véleményt, illetve hogy ti mit vennétek. Ebbe momentán a bunkóság nem volt benne. :)


A keret kb 20 euró, kb ugyanazt tudok érte venni mint otthon.

2018. aug. 26. 11:25
 5/7 anonim válasza:
100%

Esetleg:

-balról vagy alulról a 6. ruha a szekrényedben = ilyen színűnek kell lennie.

-jobbról a 4. könyv a szekrényen, annak az első betűje = ezzel a betűvel kezdődjön a 'meglepi'

Pl. Lila, Harry Potter... = Lila hajgumi. :)

2018. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szülinapra senkitől, így magadtól sem a legjobb olyan dolgokat kapni, amit amúgy is ki kell gazdálkodni valahogy, mert a mindennapokhoz szükséges. 20 euró meg ezeken amúgy se dobna sokat, úgyhogy szerintem olyasmire kellene költeni, amire más napokon nem áldoznál. Most megvan hozzá az alkalom, hogy vegyél akár valami kisebb luxuscikket (ez lehet egy egyszerű termék is különlegesebb kiadásban, pl. egy speciális szappan, fogkrém, kozmetikum vagy valamilyen bio termék) vagy valami sose kóstolt egzotikus gyümölcsöt, ételt stb. Biztosan ott is van mondjuk ázsiai vagy török élelmiszerbolt, megvehetsz pár furi édességet vagy konzervet vagy akár egy szupermarketben körbenézhetsz a más országok termékeit árusító részen vagy kereshetsz olyan boltot, ahol ottani kistermelők termékeit lehet megtalálni, biztos ott is van különlegesség, lekvárok, mézek, különféle sajtok - ha szereted. Szóval kényeztesd magad valami olyannal, ami nem a hétköznapjaid része.
2018. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jó tippek, így már csak kitalálom :)
2018. aug. 27. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!