Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kívánhatok boldog születésnapo...

Kívánhatok boldog születésnapot magamnak, ha már senki sem teszi?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak dél van, de tavaly is ugyanez történt.

Se párom, se család (szüleim már meghaltak), se barátok, senki.

Párom szimplán nem jegyzi ezeket a dátumokat. Amúgy rendes ember.

Barátoktól sem kaptam üzenetet vagy személyes köszöntést, pedig én mindig mindent felköszöntök. Azt hiszik, nekem nem fontos. Ugyanígy volt tavaly is. A névnapompn is.

De sírhatnékom van. 😢


2018. febr. 18. 12:24
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Ez elég szomorú.... kíván hatsz magadnak boldog szülinapot, süthetsz tortát is stb... én legalább is így tennék a helyedben.
2018. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot kívánok! :-)

Lepd meg magad valamivel, jövőre pedig mondogasd a párodnak, hogy közeledik a szülinapod! :-)

2018. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
97%

Ne haragudj ezért rájuk, biztos csak elfelejtették!

Sztem hívj át valakit nézzetek egy jó filmet, legalabb toltsd boldogan a napodat!

UI: BOLDOG SZÜLINAPOT!

2018. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul emiatt. Tavaly velem is ugyan ez volt, idén is ez lesz, a szüleim ugyanis pont a szülinapomon utaznak el romantikázni, mert eszükbe sem jutott, hogy aznap van a szülinapom. Tavaly vettem egy nagy doboz nutellát, sütöttem magamnak palacsintát és újranéztem a kedvenc sorozatomat, és viszonylag jó kedvem volt. Neked is valami hasonlót javaslok, vagy bármit, amit csinálji szeretsz, a lényeg, hogy jól érezd magad
2018. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, még csak dél van"


Akkor pedig ne beszéld be magadnak előre, hogy nem köszöntenek fel. Ha este 10-kor írod ezt ki, még elmegy de így..

2018. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én még a Facebookon sem jelöltem a szülinapomat, hogy ne köszöntgessen kötelezően boldog-boldogtalan.

Számomra nincs jelentősége, zavar a múló időm.

A párodnak kellene téged köszönteni, különösen, ha tudja, hogy ez neked fontos.

Lehet, hogy rendes ember, de egy nagy bunkó és remélem legközelebb te sem köszöntöd!

Ne sírj, csapj magadnak egy bulit, érezd jól magad, az Isten éltessen sokáig!:)

2018. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot!!!!

Sírhatnékod van....nekem is szokott születésnapomon. De mentségemre szolgáljon, 60.-ikon, túl vagyok.

Ugyan mit számít a facebook?

Isten éltessen!!! :)

2018. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű születésnapot kívánok neked vidám gondolatokkal, verőfényes nappal, sok-sok ajándékkal és egy óriási tortával!
2018. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot :D Tarts egy relaxáló napot: habfürdő, esetleg ha el tudsz menni egy masszázsra, zene, süss vagy vegyél egy tortát, csokit vagy a kedvenc ételedet. A párodban meg tudasítsd hogy neked van erre igényed bár talán ha meglátja a tortát leeseik neki.
2018. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok jó születésnapok megjegyzésében, de a páromét azért számon tartom, s a többi családtaggal is menne, ha tudnám, hogy nekik fontos (kicsit zavar, hogy 2 családtagom van a páromon kívül és nem tudom a születésnapjukat, de mindig kihull a fejemből, őket pedig sosem zavarta). Én szólnék neki.

S a barátok miért hiszik, hogy neked nem fontos? Mondd, hogy de, illetve ne köszöntsd fel őket, ha ezt jobb ötletnek tartod... Én simán rákérdeznék.


Nyilván kívánhatsz magadnak boldog születésnapot, süthetsz tortát, adhatsz ajándékot... Miért ne? Mégis ki tilthatná meg és kinek ártasz vele?


Boldog születésnapot! Remélem, azért még felköszönt valaki...

2018. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!