Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Virágosboltban hogy kérjek...

Virágosboltban hogy kérjek virágot anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
sziasztok bocsi ha valamit helytelenül irok 11 vagyok és anyukám szülinapja pénteken lenne szeretnék neki virágcsokrot venni és még ilyet nem csináltam egyedül csak apuval de ő sokáig fog dolgozni ugyhogy ő most nem tud eljönni velem külön kell kérni hogy születésnapra szeretném vagy elég ha azt mondom hogy ennyi és annyi virágot szeretnék csokorban? köszi és bocsi mégegyszer ha valamit rosszul érhetöen irtam!!

2018. szept. 3. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is ugyanúgy vesz virágot, mint a 9-es, pedig közel van a 35-höz szóval ne aggódj :)

Amíg vár a sorára, nézelődik, aztán megmondja, hogy az anyukájának szeretne valami születésnapra, megmondja, hogy kb mennyiért, meg a kész csokrok közül megmutatja, hogy kb erre vagy arra hasonlítson. Innen pedig az eladó átveszi az irányítást, és tesz fel pár kérdést, amire igen-nemmel kell felelni.

Szóval ne aggódj, segíteni fognak.

2018. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs szabaly, nem kell erre raparazni. Az elado is ember es latja, hogy egy gyerek vagy. Szepen koszonsz, mondod, hogy viragcsokrot szeretnel anyukadnak szulinapra(jo haha tudja milyen alkalom, mert akkor ahhoz illoen diszitik altalaban) ennyi meg ennyi penzem van ra. Ha konkretan tudod, hogy hany szal viragot es milyen fajtat, akkor mond azt is. Maximum kerdezni fog a neni, hogy milyen szinu legyen, meg ilyesmi
2018. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!