Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a 16. születésnapom...

Mit kérjek a 16. születésnapomra? L

Figyelt kérdés

Az amerikai "sweet sixteen" hagyománya miatt is, meg mert eddig életemben nem kaptam nagyobb ajándékot, idén nagyobb értékű ajándékot szeretnék kérni.

Élményt, laptopot, telefont, könyvet, sminket, ruhát kérlek, ne írjatok! A keret 200 ezer forint.


Tudnátok ötleteteket adni?

Előre is köszönöm a normális hangvételű, segítő szándékú válaszokat!


2018. szept. 29. 16:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is utazást kérnék (Marokkóba egyszer nagyon szeretnék elmenni) vagy valamilyen tanfolyamra költeném egy részét (nyelvtanfolyam, weblapkészítés, autóvezetés, stb). De pl nekem a fogszabályzómra is jól jött volna ez az összeg. Vagy ha érdekel a fényképezés vagy van valami más hobbid, akkor azzal kapcsolatos eszközöket is kérhetnél. Nekem a rajzolás az egyik hobbim és tavaly karácsonyra kértem egy digitális rajzpadot.


Egyébként ha nincs szükséged igazából semmire, akkor az összeg egy részét fel is ajánlhatnád egy hozzád közelálló karitatív szervezetnek.

2018. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!