Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak 18. szülinapi...

Kemekoo kérdése:

Mit adjak 18. szülinapi ajándéknak a best firendemnek?

Figyelt kérdés
Már kb mindene van, nem szeret semmi konkrétat, visszafogott személyiség.

#ajándék #visszafogott xd
2018. okt. 19. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szörprájzt
2018. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
85%

Egy angol-magyar szótárt. Még szüksége lehet rá.

Pro tipp: idegennyelvű nem jövevény szavaknál a toldalékot kötőjellel választjuk el a szótőtől.


Ettől eltekintve: Ha te sem ismered akkor mi honnan ismerjük? :D Nincs külön ajándék introvertált személyeknek. XD Egyik barátomnak pl thaiföldel kapcsolatos cuccok bármikor jöhetnek, én a lego-kat gyűjtöm életre-halálra. Kérdezd meg tőle.

2018. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Süss Neki egy tortát. A tetejét díszítsd sok csokival amit szeret. Én így csináltam 1x: Kinder bueno,kinder tojás,twix,kitkat, Mars,Snickers,Maxi king volt rajta. Ezek egyben meg kisebb -nagyobb darabokba félbevágva BFF nyaklánc,karkötő. Pl a megint divatos damilnyakláncon egy ilyen medál. Anchor karkötő. Ezen kìvül: Pici bedúgós ezüst fülbevaló,kedvenc színével.
2018. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Give-elhetsz a best friended eighteenedik birthdayére perfume-ot, valami cool mintás cell phone tokot, clothes-ot, beer korsót, candlet, alcoholt...
2018. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Lamborghinit
2018. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

"nem szeret semmi konkrétat"

Ebben az esetben adj neki valami általánost.

.

Ha te nem ismered annyira, hogy itt kérdesősködsz, hogyan tudnánk válaszolni mi, akik eddig azt sem tudtuk, hogy a világon van?

2018. okt. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"idegennyelvű nem jövevény szavaknál a toldalékot kötőjellel választjuk el a szótőtől."


Egy angol-magyar szótár nem fogja kiirtani ezt a tévhitet, ehhez magyar helyesírási szótár kell. Ha ejtjük a szóvégi hangot, nem kell kötőjel (Johnnynak, Thomasszal, friendemnek), ha nem ejtjük, kell (Marie-val, Bordeaux-ban). Persze sokan nem merik eldönteni, mit hogy ejtsenek, ebből lesz a sok "Lara-val", "Jerry-nek", "whisky-ben".


[link]

2018. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha nem ismerném, honnan tudnám hogy nem kötődik semmihez? :D Régebben voltak dolgok amiket szeretett, de mára teljesen antiszociális lett :)

Úgy bírom mikor nem tudtok semmit, de támadtok :) plusz egy egyszerű kérdés volt, amire én hetekig kerestem a választ :)

2019. jan. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!