Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha havernak mondjuk alsógatyát...

Ha havernak mondjuk alsógatyát veszek ajándéknak az még nem jelnti hogy langyi vagyok ugye?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 20:34
 1/5 anonim válasza:
100%

Hát az attól függ milyen alsógatyát xD

Ha egy férfitangáról van szó akkor lehet ok a gyanúra :D

De viccet félre téve én pl tuti nem vennék alsónadrágot másnak maximum olyan esetben, ha valamikor beszéltetek róla és valami poén elsült közben és csapsz mellé valami barátit ami emlékezteti rá vagy mittomén.... én mondjuk röhögnék ha alsógatyát kapnék a haveromtól :D

kib*szott nagy poén lenne és ez már gesztussá is teszi a dolgot és ba*ki az alsógatyából sosem elég és azt is tegyük hozzá, hogy egy átlagos férfi nem megy be a boltba, hogy alsógatyát vegyen magának vagy legalábbis igen ritkán xDD

2016. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél neki alsógatyát.

Te mit szólnál fordított esetben?

Vegyél valami kevésbé intim dolgot.

2016. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Vonzódsz a férfiakhoz szexuálisan? Ha igen akkor meleg vagy. Ezen múlik, semmi máson. De alsógatyát ajándékozni szerintem eszméletlen gáz kortól függetlenül.
2016. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyelj 3 mas kommentelö nem vagyok meleg legjobb haverok vagyunk mivel pár évvel fiatalabb tesóként szeretem és általában bármit kap tőlem örül neki tudom hogy manapsag ritkasag de melegseg nélkül is lehet szeretni valakit érdekes ha a csajok ölelkőznek , puszikodnak az nem gyanús de ha egy fiu megöleli a haverjat mar meleg na jó talan furán hangzik az említett ruhadarab ajándéknak de hat kapott mar tőlem szinte minden féle ruházatot a többieknek köszike
2016. dec. 10. 19:09
 5/5 anonim válasza:
Végül vásároltál alsót ajándékba? Véleményem szerint ez akkor nem gáz, ha van benne valami poén is, amit mindketten értetek. Viszont teljesen egyetértek a kérdező utóbbi hozzászólásával. 23/F
2017. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!