Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit adjak ajándékba apukámnak?

imádja a kutyáit, ugyhogy három vicces képet bekeretezek neki amin a kutyákkal van, de ezen kívűl mit adjak neki?Vagy elég ez?Édesség kizárva, diétázik, kerüli a cukros dolgokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: apa, ajándék, születésnap

2018. nov. 4. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
bodnar edit nevű felhasználó válasza:

Igen szerintem is jó pofa lenne ez a kép, egy kedves keretben! Mellé lehetne a keretre erősíthető apró lámpácska, természetesen LEd.megvilágítással, így apukád este is láthatja a képet amit tőled kapott! Én az IKEÁ-ban láttam ilyet, de persze interneten, szerintem azonnal kidobja , hol kapható! Boldog Szülinapot apukádnak!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 6. 16:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod es a koszontest, ez nagyon jo otlet!! Megvalositom :)))))

# 2/3Időpont 2018. nov. 7. 19:12 Privát üzenet
nagybotos nevű felhasználó válasza:

Igen jó, mert személyes! számomra EZ LENNE az érték!

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 7. 22:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha elmegyek moziba és veszek 2 db diák jegyet, azt odaadhatom anyukámnak és apukámnak ajándékba?
Milyen ajánkékod vegyek apukamnak ajándekba?
Mit adjak apukámnak ajándékba?
Mit adjak ajándékba karácsonyra az anyukámnak, apukámnak, bátyámnak?
Szerintetek ez jó ötlet apukámnak ajándékba?
Mit adjak apukámnak ajándékba?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!