Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 40. születésnapra milyen...

Barizo kérdése:

40. születésnapra milyen egyedi meglepetés hölgynek?

Figyelt kérdés

Feleségemnek szeretnék márciusi 40. születésnapjára emlékezetes meglepetést szerezni. Ehhez várok ötleteket, javaslatokat.

Az extrém dolgokat nem igazán szereti (ernyőzés, helikoptert, Bungee ... stb)

A wellness olykor-olykor összejön a ‘hetkoznapokon’ is.

Kisebb-nagyobb ötleteket, egyedi javaslatokat vennek szívesen, amiből ihletet meríthetek. Köszi előre is


2018. dec. 3. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
40 éves, antik, karóra.
2018. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen értékben gondolkodsz?Ha leírnád jobban tudnánk segíteni.Szülinapra már kaptam 6 millió ft értékű ékszert,de kaptam 5 ezer ft értékben is aminek ugyan úgy örültem.Szóval azért nem mindegy mannyit szánsz rá.Az #1 írta a karórát,az is szép ajándék lehet,ha szereti,hordaná.Valami élmény is jó ötlet lehet,ami a hobbijával érdeklődési körével kapcsolatos.Ha mondjuk van olyan legjobb barátnő,rokon aki nagyon fontos neki,szívesen látná,akkor velük megbeszélheted,hogy kilátogassatok hozzájuk.
2018. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok bocsi kimaradt,hogy külföldön élő legjobb barátnő,rokon.
2018. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Nézd, engem nagyon elszomorítana,ha a saját férjem ennyire nem tudja, mivel lepjen meg ...
2018. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én motort kaptam.
2018. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es ne búsulj, nem a te férjed.

Kérdező: egy jó színházi este?

2018. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4-nek. Nézd lehet, hogy nem pontosan fogalmaztam. A tanácstalanságom -avagy nevezzük úgy, a kreativitásom hiánya - amihez szeretnék javaslatokat kapni. Nem azt szeretném kérdezni, hogy milyen ajándékot vegyek a feleségemnek.

A meglepetés, valami "különcebb" ötlet,vagy köszöntés az amire szeretnék tippeket.

Ajándék terén meglehet marad valami utazás. Hogy itthon vagy esetleg picivel egzotikusabb még ki forrja magát. A karóra, az ékszer, a robogó már meg volt az évek folyamán, ezért nem ismételném önmagam.Színházba, olykor-olykor wellnessezni el szoktunk jutni a mindennapok alatt is. Ezért az annyira nem lenne ajándék. Igazából a köszöntéssel , a meglepetéssel (nem ajándék), vagy ehhez kapcsolódó programhoz szeretnék ötleteket. Ki milyen módon, milyen meglepő köszöntéssel élt már a kedvesének, szerettének?

2018. dec. 3. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:
40 szál rózsa, és rózsaszirmokkal teleszórt ágy egy luxusszálló lakosztályában? Attól sok nő elolvadna, ha nem olyan... khm... “spórolós” féle.
2018. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8

Én 38 éves nő vagyok és rosszul vagyok az ilyen rózsaszirmos-nyálas dolgoktól. Ha te meglátnál egy szirmokkal teledobált ágyat de elolvadnál? Én a motortól olvadtam el, mindig is szerettem motorozni és nagy álmom volt, hogy legyen sajátom, azt még használni is lehet és motorozni jó érzés.

Miután összeszedték a rózsadarabokat utána dgnak egyet és kész? Kb ennyiről szól az a dolog, marha nagy ajándék :D

2018. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mázli, kilences, hogy nem a te férjed sem.

Fura lehetsz, ahogy ráolvadsz a motorra:D (vizuális típus vagyok)

2018. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!